ساخت اینفوگرافیک

 

* متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم *

 

تا حالا شده بخواهید مطلب مهمی را که دارای ابعاد مختلفی است و آمارها و آراء متناقضی در مورد آن وجود دارد را برای جمع دیگری ارائه بدهید؟ حال اگر آن جمع نسبت به موضوع اشراف نداشته باشند بایستی مطلب خود را به گونه ­ای ارائه بدهید که کمترین ابهام را برای مخاطبین به وجود بیاورد. اینفوگرافی به شما کمک می­کند که مطالبتان را به بهترین شکل بصری و بالاترین قابلیت رساندن منظورتان ، بدون استرس از قلم افتادن مطلبی برای افراد مختلف ارائه بدهید. البته این بخشی از مزیت­ های کاربردی اینفوگرافیک است.

تیم نویسندگی و اینفوگراف­ های خلاق مجموعه ­ی طلوع فیلم نگرانی شما را از بابت ارائه یا تبلیغات مختلفی که نیاز به اینفوگرافی داشته باشید رفع می­کند.

به طور کلی اینفوگرافیک به تسهیل فهم فرایندهای آماری پیچیده، نمایش سریع، واضح و زیبای ایده ­های پیچیده و انتشار اطلاعات و داده ­ها به صورت بصری و سهل الوصول کمک می­کند. در یک کلام اینفوگرافی یعنی سهولت ارتباط با مخاطب.

 

مطلب مرتبط:  ساخت موشن گرافیک        

 

 اما چرا با وجود سایت ­ها و برنامه ­های زیادی که برای ارائه اینفوگرافی موجود است ما به شما پیشنهاد همکاری با طلوع فیلم را می­دهیم؟

ساخت اینفوگرافیک

درحال حاضر سایت ها و برنامه های زیادی برای ارائه اینفوگرافی قالب های آماده و متنوعی را به صورت رایگان در اختیار کاربران می گذارد. اما برای تهیه اینفوگرافی علاوه بر استفاده از این امکانات نیاز به دانش، خلاصه نویسی و ذوق هنری هست. مهمتر از آن اینکه اینفوگراف حرف ه­ای نسبت به موضوع سفارش طراحی می­کند ولی قالب­ های آماده و تکراری تنها اطلاعات شما را از جایی به جای دیگر انتقال می­دهد. 

دلیل مهمی که مخاطبین از اینفوگرافیک استفاده می­کنند، سهولت ارتباط است اما آیا ارتباط برقرارکردن با اینفوهای تکراری و بدون خلاقیت اثرگذار است؟ مخاطبان اینفوگرافیک فرصت زیادی برای خواندن متن ­های طولانی و بدون تیتر و آشفته ندارند. بنابراین انتخاب تیتر متناسب با محتوا تاثیر زیادی در انتقال محتوا به مخاطب دارد که ایده ­پردازان و تیم تولید محتوای طلوع فیلم شما را به این مهم می­رسانند.

مشاوره رایگان و سفارش خدمات