ساخت ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام

دیده شدن شما در فضای اینستاگرام به تیزر تبلیغاتی شما بستگی دارد، تیزر شما باید توسط کاربران شیر، سیو و بازخورد های مثبت این چنینی داشته باشد.

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
   38 85 96 88 – 021 

ساخت ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام

دیده شدن شما در فضای اینستاگرام به تیزر تبلیغاتی شما بستگی دارد، تیزر شما باید توسط کاربران شیر، سیو و بازخورد های مثبت این چنینی داشته باشد.

لوگو مشتریان طلوع فیلم

لوگو مشتریان طلوع فیلم

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت   38 85 96 88 – 021 

به دنبال چه هستید؟

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

این روزها اینستاگرام طرفرداران بسیار زیادی بین مردم دنیا پیدا کرده است و تقریبا یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های فضای مجازی می باشد. اینستاگرام از شروع فعالیتش تا به امروز در حال پیشرفت و به رورسانی آیتم های جذاب در اپلیکیشنش می باشد. امروزه شما می توانید با داشتن یک پیج قدرتمند در اینستاگرام شروع به تبلیغات کنید و برای کسب وکارتون کسب در آمد کنید.

یکی از مواردی که شما را می تواند به درآمد خیلی خوبی برساند ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی می باشد. در ایران شرکت های بزرگ و کوچک زیادی هستند که در حوزه ساخت تیزر تبلیغاتی فعالیت دارند که شما وابسته به نیازتان می توانید با یکی از این شرکت ها همکاری داشته باشید.

تیزر اینستاگرامی می تواند فروش محصولات یا خدماتتان را چندین برابر کند اما اگر شما قصد ساخت کلیپ برای اینستاگرام دارید و وقتی به صورت حرفه ای این کار را انجام ندهید امکان دارد نتیجه معکوس بگیرید و پولتان را هدر دهید. چون همانطور که ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرامی بسیار مهم است چگونه ساخته شدن و تولید و وایرال آن در فضای اینستاگرام هم مهم است. نسبت هزینه تولید و هزینه پخش درست در اینستاگرام نیز اهمیت بالایی دارد. یعنی اگر شما برای ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرمی تان بیست میلیون هزینه کرده اید حداقل برای وایرال آن باید صد میلیون تومان هزینه کنید تا این تیزر شما به صورت خیلی مناسب وایرال شود. هر چه مبلغ ساخت تیزر بالاتر می شود هزینه وایرال کردن آن هم بالاتر می رود. چون شما اگر بهترین تیزر تبلیغاتی اینستا دنیا هم داشته باشید اگر پخش مناسبی نداشته باشید و مردم تیزر را نبینند هیچ فایده ای برای کسب و کار و بیزنستان ندارد. برای اطلاع از هزینه ساخت کلیپ یک دقیقه ای روی لینک کلیک کنید.

شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود.

شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم

ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام

شما در اینستاگرام می توانید کلیپ های یک دقیقه ای تبلیغاتی برای پیجتان داشته باشید. البته با اضافه شدن امکانات IGTV این امکان از یک دقیقه تا یک ساعت قابل انجام است. ولی یک دقیقه زمان مناسبی است تا شما ساخت تیزر برای اینستاگرام داشته باشید. تفاوت کلیپ تبلیفاتی و ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام در زمان آن است. معمولا کلیپ های تبلیغاتی اینستاگرامی کمتر از یک دقیقه است و ویدیوهای تبلیغاتی اینستاگرامی تا بیست دقیقه می تواند زمان آن باشد.

 تیزرهای تبلیغاتی ما چه ویژگی هایی دارند؟

قیمت مناسب

تحویل به موقع

خلاقیت

جذابیت

ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام

ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام

شما اگر به تازگی می خواهید برای برندتان، خدماتتان، تولیداتتان و … دست به تبلیغات بزنید و پیج اینستاگرامتان را تازه راه اندازی کرده اید مهمترین کار داشتن یک استراتژی تبلیغاتی مناسب است.
استراتژی تبلیغات مناسب یعنی اینکه قرار است در طول یک سال چند نیزر تبلیغاتی بسازید با چه رویکردی این تیزرها ساخته شود در چه پیج هایی این تیزرها وایرال شود، هدف از ساخت این تیزرها و وایرال آن چیست. بعد از اینکه مسیرتان برای تبلیغات مشخص شد اولین گام برای معرفی خود به دیگران ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام می باشد.

در این تیزر باید اهداف اصلی شما و خدماتتان به مخاطبین گفته بشود و هر چه می شود از اضافه گویی پرهیز شود. چون بار اولی است که قرار است تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام داشته باشید باید این تیزر خیلی جذاب و دیدنی باشد و کسانی که این تیزر تبلیغاتی را می بینند برای دیگران ارسال کنند و خودشان هم حتما زیر پستتان کامنت و لایک بزنند.

ساخت کلیپ تبلیغ پیج اینستاگرام

بعد از اینکه شما یک  تیزر یا چند تیزر معرفی پیج ایسنتاگرامتان را ساخته اید بهتر است به سراغ ساخت کلیپ اینستاگرام بروید. در این مرحله می توانید زمان بیشتری را صرف پرداختن به تبلیغات کاریتان داشته باشید و نیاز نیست مثل تیزر خیلی خلاصه به کلیات بپردازید. شما زمان بیشتری را می نوانید داشته باشید تا به جزئیات بیشتر بپردازید  اما یادتان باشد درست است که زمان کلیپ نسب به  تیزر بیشتر است اما فراموش نکنید که بیننده نباید از مطالبی که شما در قالب کلیپ اینستاگرامی به آن نشان می دهید خسته بشود و علاقه داشته باشد که تا آخر کلیپ را ببیند. موارد اصلی که در جذابیت کلیپ اینستاگرامی نقش دارد داشتن سناریو جذاب، موسیقی، لوکیشن ها و بازیگران مناسب می باشد.

تیزر مسابقه اینستاگرامی

یکی از مواردی که مردم در اینستاگرام آن را دنبال می کنند دیدن تیزر مسابقه اینستاگرامی است. فرضا شما در ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی یک مسابقه برگزار می کنید و می گویید قرار است به کسانی که این تیزر را شیرو لایک و کامنت بکنند به قید قرعه جایزه بدهیم. هر چه تعداد این جوایز و مبلغ مادی جایزه بیشتر باشد شانس خیلی بیشتری را دارید که کلیپ تبلیغاتی اینستاگرامی تان بیشتر ارسال و مورد استقبال قرار بگیرد. شما باید تیزر تبلیغاتی مسابقه ای که می خواهید برای جذب فالور در پیجتان داشته باشید را بسازید یعنی در حالیکه به مسابقه اشاره می کنید تیزری داشته باشید که پیجتان و فعالیتتان را به مخاطبین معرفی بکند.

ساخت استوری تبلیغاتی اینستاگرام

شما تیزرهای تبلیغاتی را می توانید در دو قاب پستی و استوری داشته باشید. وقتی شما در قاب پست تیزر تبلیغاتی می سازید این تیزر را در پیج خودتان و پیج های که می خواهید تبلیغات برایتان انجام بدهند به صورت پست می توانید در ایسنتاگرام بارگذاری کنید اما  اگر می خواهید تیزر تبلیغاتی را به صورت استوری برایتان پیج ها تبلیغات کنند باید به فکر ساخت استوری تبلیغاتی اینستاگرامی باشید. یعنی فیلم خروجی تبلیغاتی در ابعاد استوری ساخته شود که این نکته را شرکت سازنده تیزر تبلیغاتی باید بداند که در چه قابی برای شما بسازد.

ساخت تیزر اینستاگرامی می تواند به شما در بهبود کسب و کارتان کمک زیادی بکند اما این را بدانید که  تبلیغات مناسب و اصولی خیلی مهم است، موسسه طلوع فیلم در زمنیه ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی سال هاست که فعالیت دارد و می تواند به شما مشاوره رایگان در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرمی بدهد.

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت   38 85 96 88 – 021 

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
   38 85 96 88 – 021 

خدمات دیگر ما


مشاوره رایگان تیزر تبلیغاتی