سرمایه گذاری

دعوت به سرمایه گذاری در فیلم سینمایی

سرمایه گذاری

چگونه از سرمایه گذاری خود راضی باشیم.

 داشتن پول برای سرمایه گذاری کافی نیست. نا آگاهی از اینکه چه هدفی از سرمایه گذاری دارید، هم کار شما را سخت می­کند هم سود سرمایه ی هزینه شده را نا مطمئن می کند. ما در طلوع فیلم آماده ی مشاوره رایگان به سرمایه گذاران عزیز در بخش های مختلف با علایق سرمایه گذاری متنوع هستیم تا سرمایه گذار با خیال راحت نسبت به مزایا و معایب سرمایه گذاری خود و سود و زیان های احتمالی اقدامش روشن شود. ما به شما در هدف گذاری درست در سرمایه گذاری کمک می­ کنیم.

هدف شما چیست؟

می­ خواهید فیلم بسازید و وارد چرخه ی تهیه کنندگی و تولید سینما شوید یا علاقه به بازیگری دارید و می خواهید با اطمینان و بدون حرف و حدیث وارد چرخه ی حرفه ای سینما شوید؟ لازم است بدانید بدون تجربه و دانش و تمرین کافی، هیچ علاقه ای به بار نمی نشیند. شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم برای سرمایه گذاران بخش های مختلف، دوره های کار جدی تولیدی و هنری زیر نظر متخصصین را در این مجموعه پیشنهاد می دهد تا سرمایه گذار عزیز ضمن اطمینان از روند هزینه کرد سرمایه اش در یک پروژه با روند اجرایی یک پروژه آشنا شود و تجربه و رزومه ی قابل قبولی برای ورود به عرصه ی حرفه ای پیدا کند.

سرمایه گذاری
سرمایه گذاری

برای مثال اگر شما بخواهید به عنوان بازیگر اسپانسر به دنیای سینما ورود کنید ما چارچوبی را برای شما تدارک می بینیم که ضمن فراگرفتن آموزش های لازم و دقیق بازیگری در روند تولید فیلم خود به عنوان سرمایه گذار در جریان تمامی تغییر و تحولات و روند پیشرفت کار قرار بگیرید. ما معتقدیم شما قرار نیست تا انتهای فعالیت حرفه ای تان با برچسب بازیگر اسپانسر معرفی شوید و این تنها برای شروع کار است. شما قرار است با سرمایه تان بخشی از کار حرفه ای را هم در دست بگیرید و بعد از اتمام پروژه تبدیل به یک نیروی کارآزموده ی حرفه ای شوید که خودتان بتوانید پروژه ای را از صفر تا صد به سرانجام برسانید.

شرکت طلوع فیلم افق زمانی و ریسکی را به شما سرمایه گذاران متحمل می شود که مجدداً این افتخار را داشته باشد تا در خدمت شما بزرگواران باشد .

یک پاسخ بگذارید

مشاوره رایگان و سفارش خدمات