ساخت تیزر و کلیپ تبلیغاتی حرفه ای

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

ساخت تیزر و کلیپ تبلیغاتی حرفه ای

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

لوگو مشتریان طلوع فیلم

لوگو مشتریان طلوع فیلم

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
   38 85 96 88 – 021 
تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت   38 85 96 88 – 021 

چرا تیزر تبلیغاتی برای هر کسب و کاری الزامیست؟

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات، جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات، بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان، نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان، روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود؛

اگر محصول و خدماتی برای ارائه دارید، تیزر های تبلیغاتی به شما کمک می کند با مشتریان فعلی ارتباط خود را حفظ نموده و مشتریان جدید را برای آغاز همکاری با شما آماده کند. بدیهی است که کسب و کار ها برای افزایش تعامل، افزایش ترافیک در رسانه های اجتماعی و افزایش نرخ کلیک به ویدیو های تبلیغاتی اثربخش نیاز دارند.(S)

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند خدمات وکالایی را مصرف کنند، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین، انتقال دهد. آژانس تبلیغاتی طلوع فیلم جزو شرکت های ساخت کلیپ تبلیغاتی می باشد که با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ، تیزر و کلیپ تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید. همچنین متخصصین ما در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام نیز فعالیت می کنند، با ما همراه باشید.

شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود.

شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم

به دنبال چه هستید؟

سبک ها و انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند، که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد. این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد؛ که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید، و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد.

به طور کلی انواع و سبک ها مختلفی برای دسته بندی ویدیو های تبلیغاتی و بازاریابی وجود دارد، برخی دسته بندی ها این ویدیو ها را در حدود 10 الی 12 سبک دسته بندی می کنند. این ویدیو های متنوع و سبک های ساختاری و محتوایی آن ها را می توانید در سایت cloudinary بررسی کنید. ما در طلوع فیلم بر اساس نیاز مشتریان و کارفرمایان محترم بر سه دسته بندی اساسی ویدیو های تبلیغاتی تسلط داریم.

 تیزرهای تبلیغاتی ما چه ویژگی هایی دارند؟

قیمت مناسب

تحویل به موقع

خلاقیت

جذابیت

  پلن کاری طلوع فیلم جهت ساخت کلیپ تبلیغاتی

پلن ویژه

پلن A

پلن B

پلن C

دوربین Alexa یا Red دوربین Sony Fs7 Mark 2 دوربین SonyFs7 Mark1 دوربین Canon5D Mark 4
بازیگر نام آشنا بازیگر نیمه حرفه ای بازیگر معمولی بازیگر آماتور
جلوه های ویژه جلوه های ویژه جلوه های ویژه جلوه های ویژه
موزیک اورجینال موزیک انتخابی موزیک انتخابی موزیک انتخابی
تدوین حرفه ای تدوین حرفه ای تدوین حرفه ای تدوین حرفه ای
ارائه ایده و سناریو ارائه ایده و سناریو ارائه ایده و سناریو ارائه ایده و سناریو
زمان تولید: حداکثر 30 روز

زمان تولید: حداکثر 20 روز

زمان تولید: حداکثر 15 روز

زمان تولید: حداکثر 10 روز

سفارش: 88968538-021 سفارش: 88968538-021 سفارش: 88968538-021 سفارش: 88968538-021

ساخت تیزر تبلیغاتی

اهمیت ساخت تیزر حرفه ای چیست؟

امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش بر روی مخاطب، بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد. این ویژگی ها از فیلترهایی که مخاطب برای محصول در نظر دارد عبور کرده و چگونگی معرفی آن نیازمند تجربه و دانش در این خصوص میباشد، لذا شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم، از جمله شرکت های سازنده فیلم تبلیغاتی می باشد که از طریق پرداخت یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب، ویژگی های کلیدی محصول را به نمایش می گذارد.

شرکت ها و صاحبین برند هایی که از تیزر های حرفه ای در کمپین های بازاریابی تبلیغاتی خود استفاده می کنند، می توانند تا 34% نرخ تبدیل و برند آگاهی مخاطبین خود را که نسبت به فروش بیشتر می شود، بالا ببرند.(S)

البته مباحث هزینه ای و کیفیت ساخت کلیپ تبلیغاتی حرفه ای، جزء مدل های ذهنی است که این شرکت برای رضایت خاطر کارفرما و همکاری بلند مدت با او در نظر داشته و در این راستا تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد.( جهت اطلاع از هزینه ساخت کلیپ اینستاگرام کلیک کنید.)

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

قیمت تیزر های تبلیغاتی بسته به سناریویی که قرار است بسازیم به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهترین آن ها می توان به لوکیشن ها، دوربین ها و تجهیزات فیلمبرداری، آکساسوار صحنه، عوامل پشت دوربین و بازیگرانی که قرار است بازی کنند اشاره کرد.

برنامه و اپلیکیشن تیزر تبلیغاتی برای گوشی

شما اگر حوصله به خرج بدهید خیلی راحت می توانید با اپلیکیشن های موبایلی برای خود تیزر تبلیغاتی بسازید، البته که این تیزر ها در مقایسه با تیزر های ساخته شده توسط شرکت های تبلیغاتی بسیار ساده هستند و برای کسب و کار های حرفه ای اصلا مناسب نیستند ولی برای یک سری موارد می تواند مناسب باشد. برای طراحی تیزر تبلیغاتی با گوشی از مقاله ما استفاده نمایید.

موزیک تیزر تبلیغاتی

سوالات متداول درباره ساخت تیزر تبلیغاتی

تعرفه ساخت فیلم تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟ ⭐

تعرقه یک تیزر تبلیغاتی بر اساس نوع تیزر و همچنین سناریویی که برای آن نوشته می شود، قیمت گذاری شده و فرآیندهای مربوط به آن در جلسه ای حضوری مورد بررسی و اظهار نظرات کارشناسی قرار می گیرد، که برای این مورد می توانید با شماره 88968538 تماس بگیرید. البته این را باید در نظر داشت که ساخت تیزر تبلیغاتی برای کارهای رئال، انیمیشن و تلفیقی متفاوت است و بستگی به نوع تیزر درخواستی دارد.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن بهتر هست یا رئال ( همراه با فیلمبرداری )؟ ⭐

شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم بر اساس تجربیات گذشته، پیشنهاد می کند: نسبت به جذابیت بصری مخاطبان بهتر است از تیزر تلفیقی (انیمیشن و رئال) استفاده کرد. در این نوع تیزر یکنواختی انیمیشن و رئال وجود ندارد و بیننده را با صحنه های تلفیقی جذابی روبرو می کند.

تیزر رئال چیست؟ ⭐

به نوعی از تبلیغات گفته می شود که تمام جلوه های آن واقعی می باشد . این دسته از تبلیغات دارای یک فضای کاملا واقعی هستند و همانند یک فیلم کوتاه دارای داستان و فیلم نامه می باشند که این داستان القا کننده ی یک پیام به مخاطب است که می تواند تحریک کننده ی کاربر به خرید یک محصول و یا استفاده خدمات بخصوصی باشد.

ایده ساخت تیزر تبلیغاتی را شرکت مجری ارائه می دهد؟ ⭐

ایده ، جهت ساخت یک تیزر تبلیغاتی از مهمترین اولویت های پکیج تبلیغاتی شرکت طلوع فیلم به شمار می آید به طوریکه گروه نویسندگان بعد از تایید طرح مورد نظر همراه با سلیقه و نظرات سفارش دهنده سناریوی مورد نظر را در مدت زمان معین و با بهترین کیفیت ارائه می نماید. ضمناً ایده های سفارش دهنده نیز مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد.

نمونه کار تیزر تبلیغاتی را از کجا می توان مشاهده کرد؟ ⭐

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی طلوع فیلم که در انواع مختلف طراحی و تولید شده است (شامل تیزر بانک ها، شرکت ها و موسسات) را می توانید از داخل این صفحه مشاهده نمایید.

تیزر تبلیغاتی رایگان چگونه ساخته می شود؟ ⭐

کلیپ های تبلیغاتی حرفه ای با توجه به اینکه انرژی و زمان زیادی نیاز دارد، رایگان نیستند ولی شرکت ما، طلوع فیلم، برای همه مشتریان خود علاوه بر سفارشاتشان یک کلیپ کوتاه تبلیغاتی نیز به طور رایگان تحویل می دهد. در ضمن برخی سایت ها مثل PowToon، Animaker و … نیز موشن های ساده رایگان را برایتان می سازند.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید:


مشاوره رایگان تیزر تبلیغاتی