ساخت موشن گرافیک

 

 

* متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم *

 

موشن گرافیک

گسترش نرم­ افزارهای رایانه ­ای و مالتی مدیا باعث گسترش انجام کارهای گرافیکی شده است که موشن گرافی یکی از آن نمونه ­هاست. یکی از نتایج تلفیق شاخه ­های فیلمسازی و گرافیک، موشن گرافی است. این شاخه ­ی هنری که امروزه طرفداران بسیاری دارد محصول گرافیک متحرک است. موشن گرافیک که از ترکیب حرکت و جلوه­ های ویژه تشکیل شده است برای ساخت ویدئو یا تیزرهای تبلیغاتی کاربرد بیشتری دارد. دلیل استقبال مخاطبین فضای مجازی از موشن گرافیک، موجز بودن و در عین حال جذاب بودن موشن گرافیک در نگاه اول است. از این رو اغلب بیننده ­گان با هر سطح سلیقه­ ای علاقه­ مند به دیدن حداقل یکبار موشن گرافی تولید شده هستند. مجموعه­ ی طلوع فیلم با دارابودن موشن گرافیست­ های با تجربه و خلاق آماده ­ی اجرای سفارشات تبلیغاتی و هنری شما عزیزان است.

 

کاربرد موشن گرافیک

موشن گرافیک عمدتا بر روی انتقال احساس و محتوا از طریق حرکت استوار است و عمده ­ی تفاوت موشن گرافی با انیمیشن در همین نکته است که در انیمیشن بر روی داستان تاکید می­شود اما موشن گرافیک با حرکت و جلوه­ های بصری جذاب مخاطب را برای دریافت محتوا و پیام مورد نظر ترغیب می­کند که در واقع این مزیت موشن گرافیک محسوب می­شود که می­توان بدون داستان خاصی با جلوه ­های بصری جذاب بیننده را مجاب کرد که به دیدن معرفی محصول شما جلب شود. از مزیت ­های موشن­ گرافی ، ارزانی این محصول نسبت به دیگر تولیدات تبلیغاتی است و بدون نیاز به دوربین حرفه­ ای و تیم تولید و استودیوی اختصاصی می­توان به یک محصول با کیفیت دست یافت. همکاران موشن­ گرافیست طلوع فیلم با همکاری تیم ایده­ پردازی مجرب مجموعه، توان طراحی و اجرای انواع موشن گرافیک را دارد.

 

انواع موشن گرافیک 

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک را می­توان به دو دسته ­ی کلی آرت گرافیک و (Technique) تقسیم بندی کرد.

  • ساخت تیتراژ و عنوان هنری فیلم ­ها
  • طراحی و هویت­ سازی شبکه ­ها و اخبارهای تلویزیونی
  • ساخت Interactive و طراحی سایت­ های تعاملی
  •  ووله­ های تبلیغاتی طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

تیم کارشناسی طلوع فیلم آمادگی دارد تا هر زمان که نیاز به ساخت موشن گرافیک داشتید بهترین مشاوره را به رایگان در اختیار شما بگذارد تا در صورت احساس نیاز به ساخت موشن گرافی با بهترین کیفیت در خدمت شما باشیم.

 

امتیاز دادن شما به این پست باعث قوت قلب ما برای ارائه هرچه بهتر خدمات میشود.
[Total: 2 Average: 5]