طلوع فیلم

موسسه طلوع خورشید پاکان

موسسه طلوع خورشید پاکان به شماره ثبت 44664 از وزارت ارشاد و با برند تجاری طلوع فیلم، همواره در تلاش بوده تا با نگاه به تجارب گذشته و تغییرات طوفانی دنیای تکنولوژی، روزآمدی و کارآمدی خود را در جهت بالابردن سطح تولیدات مجموعه حفظ کند.

tolofilm logo

عوامل حرفه ­ای طلوع فیلم که هرکدام در بخش های مختلف طراحی و تولید کارهای سینمایی و تصویری، دارای تجارب باارزشی هستند آماده­ ی بکارگیری این تجارب برای خلق تولیدات ارزشمند در زمینه­ هایی چون طراحی و تولید فیلم­ های کوتاه و بلند داستانی ، مستند ، تجربی، تبلیغاتی، مستند، انیمیشن ، موشن گرافیک ، موزیک ویدیو ، تیزرهای تبلیغاتی و فناوری های نوین است. مجموعه­ ی طلوع فیلم در زمینه­ های:

    1. فیلمسازی (داستانی ، مستند ، صنعتی ، تیزر تبلیغاتی و…)
    2. فیلمبرداری و عکاسی (همایش ، کنفرانس ، مستند ، هوایی و…)
    3. انیمیشن (ساخت موشن گرافیک انیمیشن ۳بعدی و ۲ بعدی)

 

همچنین این مجموعه در زمینه­ ی پخش آگهی بازرگانی نیز فعال است.

سابقه­ کاری مجموعه­ ی طلوع فیلم نشان می­دهد این مجموعه با دارا بودن تیم­ های طراحی و تولیدی حرفه ­ای توانسته­ با جلب اعتماد اصولی برندهای مختلف با مجموعه­ ها و برندها و شرکت­ های مختلفی در زمینه­ های مختلف هنری و تجاری همکاری کند. از جمله شرکت­ های طرف قرارداد با طلوع فیلم : شرکت­ ها و کارخانجات تولیدی و خدماتی، شرکت­ های نرم­ افزاری و اپلیکیشن­ ها، بانک ­ها­ و موسسات و سازمان ­های فرهنگی و هنری و تجاری، رستوران ­ها و هتل ­ها و …

مشتریان طلوع فیلم

طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

مشاوره رایگان و سفارش خدمات