تولید محتوا برای اینستاگرام

این روزها تولید محتوا برای اینستاگرام گسترده تر از قبل شده است. اینستاگرام به عنوان پرکاربردترین شبکه اجتماعی در ایران بستر مناسبی برای تبلیغات و درآمدزایی است. همین قدر که از عمر اینستاگرام میگذرد روز به روز کار برای جذب مخاطب و در آمدزایی پیچیده تر میشود و این موضوع باعث می شود تولید محتوا در اینستاگرام جدی تر شود. تولید محتوای جذاب در اینستاگرام به موارد زیادی برمی گردد.

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
   38 85 96 88 – 021 
تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت   38 85 96 88 – 021 

تولید محتوا برای اینستاگرام

ما برای داشتن یک پیج قوی و فعال بایستی به تمامی مواردی که مخاطب را در پیج ما ماندگار می کند اهمیت بدهیم. بیاییم صحبتمان را با یک مثال پیش بگیریم. فرض کنیم که شما یک برند یا استارتاپ اینستاگرامی هستید که برای فروش یک محصول در فضای اینستاگرام اقدام به تولید محتوا میکنید. در ابتدا برای تولید محتوای حرفه ای در اینستاگرام باید به چند نکته دقت کنیم.

تولید محتوای اینستاگرام

ما برای داشتن یک پیج قوی و فعال بایستی به تمامی مواردی که مخاطب را در پیج ما ماندگار می کند اهمیت بدهیم. بیاییم مقاله مان را با یک مثال پیش بگیریم. فرض کنیم که شما یک برند یا استارتاپ اینستاگرامی هستید که برای فروش یک محصول در فضای اینستاگرام ادام به تولید محتوا میکنید. در ابتدا برای تولید محتوای حرفه ای در اینستاگرام باید به چند نکته دقت کنیم.

نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم

 ابتدا باید ببینیم که محصول ما چه مزیت های رقابتی ای دارد. اگر شما قصد فروش یک فرش را دارید نوع تبلیغات و تولید محتوای پیج اینستاگرام شما با نوع تبلیغات و تولید محتوا پیج اینستاگرام کسی که قصد دارد بستنی بفروشد متفاوت است. خیلی مهم است که بدانیم چه مزیت هایی در رقابت با رقبا داریم و این مزیت ها چگونه در جذب مخاطبین هدف کمک خواهد کرد.

برای اینکه مزیت های رقابتی را بهتر و اثربخش تر به مخاطبمان بفهمانیم و او را جذب تولید محتوای خوب در اینستاگرام کنیم بایستی که مخاطبانمان را بشناسیم. باید بدانیم که مخاطبان ما چند دسته هستند. برای مثال وقتی قصد داریم برای فرش تبلیغات کنیم باید بدانیم که کودکان مخاطب هدف ما نیستند و بنابراین تبلیغات و تولید محتوای جذاب در اینستاگرام برای فرش دچار محدودیت سنی می شود و باید این نکته را در نظر بگیریم که بهتر است در تهیه محتوا برای اینستاگرام فرش برای بزرگسالان محتوا تولید کنیم.

تنها با مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام می شود به اهداف اقتصادی و اجتماعی و برندینگ مطلوب دست یافت. (روی لینک کلیک کنید تا از پیشنهاد منحصربه فرد ما دیدن نمایید.)

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

یکی دیگر از مواردی که باید در تولید محتوا برای پیج اینستاگرام به آن اهمیت داد، مسئله تعدد رقبا و فعالیت های برندهای همسو و رقیب در بازار اینستاگرام است. اگر شما محصولی دارید که در ابتدای راه بایستی مسیر ده ساله بعضی از رقبای خود را طی کند. مهم است که بدانید در این شرایط تولید محتوای مناسب اینستاگرام با زمانی که شما یک استارتاپ نوظهور و بدون رقیب هستید متفاوت است.

وقتی شما رقبای جدی دارید کارتان سخت تر است. بایستی بتوانید برای مخاطبتان محتوایی تولید کنید که آن قدر جذابیت داشته باشد که بعد از یک بار سر زدن به پیج اینستاگرام واردار شود پیج شما را دنبال کرده و پست هایتان را ببیند و لایک کند. بطور کلی تولید محتوا در اینستاگرام دارای انواع و اقسام مختلفی است که برای هر موضوع متفاوت است.

شما باید این نکته کلیدی را در نظر بگیرید که اینستاگرام دارای الگوریتمی فعال و همیشگی است و رفتار شما در فعالیت های مختلف را بررسی می کند و بر اساس امتیازات و میزان فعالیت های شما به پیج شما فرصت دیده شدن بیشتر در جستجوهای اینستاگرامی را می دهد.

بهتر است برای داشتن یک تولید محتوای قوی در اینستاگرام از افراد و یا گروه هایی استفاده کنید که امتحانشان را در این وادی پس داده اند. گروه های تولید محتوا در اینستاگرام این امکان را به شما می دهند که بتوانید برند خود را در ابتدا بهتر بشناسید و سپس با چالش های احتمالی تبلیغات برای خدمت یا برند خود آشنا شوید و در ادامه با شروع تبلیغات اینستاگرامی اگر مشکلی در ارتباط با مخاطبین خود پیدا کردید بتوانید با کمک تیم تبلیغات محتوا برای اینستاگرام این مشکلات را حل کنید.

واقعیت این است که اینستاگرام بسیار گسترده است و یک سلسله رفتارهای مشص و مشترک برای یک برند الزاما برای یک برند دیگر پاسخگو نیست. شما باید در تولید محتوای اینستاگرامی به این نکته توجه کنید که چگونه میتوان هم جذابیت در تولید محتوای اینستاگرامی را برای جذب مخاطب بیشتر داشته باشیم و هم به این توجه کنیم که برای جذابیت بیشتر به برندمان آسیب نزنیم.

همه چیز درباره تولید محتوا در اینستاگرام را در این لینک بیاموزید.

برخی مواقع دیده شده که یک برند برای جذب مخاطب دست به اقداماتی می زند که شاید در ابتدا به جذب فالوورهای زیاد بینجامد اما در نهایت برای برند و پیج اینستاگرام آسیب زا است. ما به شما توصیه میکنیم که اگر می خواهید پیج اینستاگرام جذاب و متفاوتی را داشته باشید که از دل آن بتوانید هم برای برندی که قصد تبلیغ آن را دارید اعتبار سازی و یا اصطلاحا برندسازی کنید و هم اینکه به در امد زایی مناسبی دست پیدا کنید مهم است که پیج اینستاگرام را از مرحله صفر به دست افراد متخصص و کارشناس اینستاگرام بسپرید. 

تولید محتوا استوری اینستاگرام

برخی مواقع با این موضوع مواجه می شویم که یک پیج اینستاگرام برای تولید محتوای پیج خود اقداماتی را انجام داده و حالا بعد از گذشت چند دوره متوجه این موضوع شده که مسیرش اشتباه بوده و تولید محتوای خوب اینستاگرامی برای پیج خود انجام نداده است. یکی از مسائل بسیار مهم در بالارفتن بازدید یک پیج میزان بازدید استوری های اینستاگرام است. باید توجه داشته باشید که استوری در پیج اینستاگرام حتی از پست اینستا مهمتر است. اما برخی مواقع و با وجود این یک پیج به بازدهی خوب نمی رسد.

معمولا سوالی که این مواقع پیش می آید این است که

  • در این شرایط باید چه کنیم؟
  • باید چه اصولی را در پیش بگیریم؟

آیا باید پیج را همانگونه رها کنیم و از خیر فالور هایی که تا آن زمان گرفته ایم، بگذریم و با یک استراتژی درست تبلیغاتی یک پیج را با تولید محتوای اینستاگرامی خوب از صفر شروع کنیم. در این مواقع باید ببینیم که دقیقا مشکل از کجاست. اگر مشکل پیج اینستاگرام شما مشکلات فنی و نموداری مثل بازدید پایین یا فعالیت کم شما و ارتباط با مخاطبین است که این مشکل با تولید محتوای متفاوت حل می شود. ولی گاهی اوقات به اشتباه افرادی می خواهند راه یک ساله را یک شبه بروند و اقدام به خرید فالور فیک میکنند تا در نظر دیگران پر مخاطب و تاثیر گذار بیایند. در صورتی که این افراد با این اقدامشان باعث می شوند که اینستاگرام ارور بزرگی به آنها بدهد و آنها را طبق الگوریتم های خود از بسیاری دیده شدن ها در جستجوی اینستا و هشتگ گذاری ها نشان ندهد.

اگر قصد تولید محتوای عالی برای اینستاگرام خود دارید بهتر است توجه کنید که این یک کار تخصصی است و کار را به کاردان بسپارید.

سوالات متداول درباره تولید محتوای اینستاگرام

مشاوره رایگان و سفارش خدمات