عکاسی همایش سمینار و کنگره

* متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم *

 

 

عکاسی جلسات ، نشست ها و همایش ها یکی از مهم ترین بخش های برگزاری چنین رویدادهاییست. این موضوع می بایست با دانش فنی بالا و دوربین های پیشرفته پوشش داده شود تا ثبت لحظه ها به بهترین شکل صورت پذیرد .

عکاسی همایش ها شاخه ای است در عکاسی خبری که نیازمند عکاسانی هنرمند، خلاق و باهوش است تا بتوانند ضمن روابط عمومی بالا به ثبت دقیق رویدادها بپردازند .  عکاسان جلسات ، کنفرانس‌ها و همایش‌ها نیازمند چشمانی دقیق برای ترکیب بندی عکس هستند. یک عکاس حرفه‌ای کنفرانس و سمینار می‌تواند به خوبی پیش بینی کند که چه زمانی بهترین لحظه برای گرفتن عکس نهایی است.

بسیاری از افراد فکر می کنند عکسبرداری از همایش و کنفرانس یا سمینارها کاری آسان است و این نوع عکاسی با کیفیت و ظرافت ارتباطی ندارد اما باید در نظر داشت که سوژه ها و یا لحظاتی در همایش ها خلق می شوند که می بایست بلافاصله توسط عکاسان شکار شوند و شاید موقعیت دیگری برای ثبت آن لحظه ها بوجود نیایند . پس باید کار را به بهترین عکاس که تجربه عکاسی در شرایط خاص این گونه نشست ها را دارد سپرد.

عکاسی از سمینار و همایش و کنگره

همچنین موقعیت‌های خاصی در همایش ها وجود دارد که نباید از دید عکاسان پنهان بماند ، آن موقعیت ها عبارت اند از:

  • ثبت تصاویر از اسپانسر‌ها
  • سخنران‌ها
  • صحنه‌ی اجرا
  • پذیرایی

و …

که عکاس خبری و یا به تعبیر دیگر عکاس جلسات و همایش ها با دقت کافی می تواند آن را تحت نظر قرار دهد .  شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم با تمامی زوایای این کار به خوبی آشنا است، این شرکت با در اختیار داشتن عکاسان خبری و هنری می تواند در حوزه فیلمبرداری همایش و عکاسی اشراف کاملی به همایش مورد نظر داشته باشد .

دیگر خدمات ما: ساخت تیزر تبلیغاتی

 

مهارت های عکاس برای عکاسی همایش و سمینار ها

بغیر از خلاقیت و روابط عمومی بالا که لازمه یک عکاس همایش هاست ، می بایست کنترل زمان نیز در دستور کار این عکاسان قرار گیرد یعنی از زمانی که مراسم شروع می شود تا زمان پایان و حتی پشت صحنه های مراسم که جهت تهیه اخبار و انتشار آن برای برگزارکنندگان مهم می باشد ، به خوبی تحت پوشش قرار گیرد . شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم با عکاسانی متعهد و مسولیت پذیر این فرآیند را در بالاترین سطح خود عرضه می کند .

موضوع دیگری که در عکاسی همایش ها می بایست به آن توجه کرد ، بحث استفاده صحیح از کاربردهای یک دوربین عکاسی است. هر چقدر هم دوربین پیشرفته باشد و ابزارهای کارآمدی برای تهیه عکس در آن نهفته باشد باز هم به عکاسی خلاق ، ماهر و توانمند نیاز است که این موضوع به خاطر اولویت بالای آن با دقت زیادی در شرکت طلوع فیلم دیده شده است.

اصلاح عکس بعد عکاسی

اصلاح عکس بعد از عکاسی

ویرایش عکس ها برای تهیه یک لوح فشرده با کیفیت بالا جزء دیگر مواردی است که شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم اهمیت آن را درک کرده و در این خصوص برای جلب رضایت مشتری از به روز ترین امکانات و خلاق ترین افراد استفاده می نماید . از طرفی برخی برگزارکنندگان تمایل دارند که عکس ها در کمترین زمان ممکن برای استفاده در فضای مجازی مورد بهره برداری قرار گیرند که البته این شرکت از جنبه تبلیغاتی آن به خوبی آگاه بوده و این توانایی را دارد که قبل از به اتمام رسیدن همایش مورد نظر عکس های آن را با کیفیت بالا در وب سایت مورد نظر ذخیره نماید.

بهترینها را برای شما خلق می کنیم و بهترین اوقات را برای شما آرزومندیم .

مشاوره رایگان و سفارش خدمات