خدمات انیمیشن

انیمیشن

 

انیمیشن؛ دنیایی از تصاویر متحرک و رنگارنگ است. رنگ های گرافیکی که در دنیای واقعی و رئالِ فیلم و ویدئوها از آن بی بهره ایم. این قابلیت به ما کمک می کند تا جهان های بزرگتری خلق کنیم و روایت ها و اهدافی را به مخاطب انتقال بدهیم که در دنیای رئال دست یافتنی نیست. انیمیشن و خدمات گرافیکی جهان، مدیاها و دنیای رسانه های مختلف از جمله دنیای تبلیغات را دچار تحولی عظیم کرده است. این تحول تا حدی است که کمتر تبلیغ و خدمتی را می بینیم که بخشی از هزینه تبلیغات و استراتژی تبلیغاتی و برندینگ محصولات خود را برای انیمیشن کنار نگذاشته باشد.

خدمات ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در طلوع فیلم انجام می شود، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 88968538-021

هزینه خدمات انیمیشن در نسبت با کارهای واقع گرا کمتر است و دقت و ظرافت در این کارها به دلیل تمرکز یک گروه هم تراز و یکسو بیشتر است. در ساخت انواع انیمیشن از جمله انیمیشن دو بعدی (2D) انیمیشن سه بعدی (3D) و مشتقات گرافیکی که از زیرشاخه های مدیای انیمیشن محسوب می شوند، مانند انواع موشن گرافی، تایپوگرافی و اینفوگرافی، نیاز به صرف وقت مناسب و دارابودن تیم حرفه ای در تولید محتوا و روایت مناسب با پروژه مورد نظر دارند. شما برای داشتن خروجی مطلوب از هرشاخه از انیمیشن خود نیاز دارید با کارگروهی وارد مذاکره شوید که در ابتدا گفتگوی شما را در مورد استراتژی و اهداف تبلیغاتی شما شنیده و سپس به ارائه طرح و برنامه اولیه به شما اقدام کنند. بعد از این مرحله، طراحی انیماتوری و در نهایت اجرای مسیر از پیش تعیین شده در دستور کار قرار می گیرد.

 

سفارشات ساخت انیمیشن

برای سفارش ساخت انیمیشن دو بعدی و سه بعدی و انتخاب شرکت سازنده انیمیشن تردید دارید و نمی دانید که آیا انتخاب این مدیا و مدیوم برای تبلیغات محصول شما موثر است یا خیر؟ کارشناسان انیمیشن طلوع فیلم پاسخ شما را دارند. این نگرانی در اغلب دیدگاه های سنتی وجود دارد. دیدگاهی که تصور می کند اگر محصول، برند و خدمت خود را در قالب موشن گرافی و انیمیشن های سه بعدی و دو بعدی، اطلاع رسانی کند، از اهمیت محصول در نگاه مخاطبان کاسته می شود. کارشناسان ما در طلوع فیلم برای رفع این نگرانی به شما اعلام می کنند که این نگاه مدتهاست که برداشته شده است. ارتباط مخاطبین مختلف از جمله مخاطبین سنتی با تیزرهای و تبلیغات انیمیشنی به دلیل ارتباط ساده و متفاوتی که با مخاطب برقرار می کند دارای محبوبیت زیادی است و از این جهت یعنی ارتباط بی واسطه و تاثیرگذار با مخاطب، انیمیشن یکی از بهترین راه های انتقال پیام است. سفارشات ساخت انیمیشن خود را به گروه هایی بسپارید که بتوانند از زمان طراحی استراتژی تا طرح ایده و سناریو و اجرای نهایی کار در کنار شما باشند. تیم انیمیشن دو بعدی و انیمیشن سه بعدی طلوع فیلم آماده همکاری با شما از مرحله استراتژی ایده تا نگارش و اجرای صحیح و نهایی کار است.

 

سفارش موشن گرافیک

موشن گرافیک؛ از شاخه های مورد توجه انیمیشن سازی است. در سال های اخیر گروه های زیادی اقدام به ساخت و پرداخت قالب های متنوعی از موشن گرافیک کرده اند. رقابت در این عرصه زیاد است و از این جهت برای ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی با تنوعی از سازندگان موشن گرافیک روبروییم. در این شرایط قیمت ها و تعرفه های زیادی به میان می آید و احتمالا عده زیادی از شرکت های ساخت موشن گرافی، برای به دست آوردن کار در شرایط کاری امروز، قیمت های پایینی را پیشنهاد می دهند.

بهتر است در این شرایط، قبل از عقد قرارداد و واریز هزینه، از خروجی نهایی کار خود مطمئن شوید. اما چگونه می توان وقتی هنوز کاری انجام نشده از خروجی نهایی سفارش ساخت موشن گرافیک خود مطمئن شویم. مجموعه موشن گرافیک طلوع فیلم با سابقه ای درخشان در زمینه ساخت موشن گرافیک حرفه ای، از شما دعوت می کند تا با دیدن نمونه کارهای حرفه ای این مجموعه در زمینه موشن گرافیک و مقایسه قیمت و کیفیت تولیدات انیمیشنی و گرافیکی شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم با رقبا، با خیال راحت برای سفارش موشن گرافیک خود اقدام نمایید. نمونه کار موشن گرافیک را هم می توانید از این لینک ببینید.

از خدمات دیگر ما دیدن نمایید

مشاوره رایگان و سفارش خدمات