سفارش عکاسی صنعتی

 

جذابیت رنگ و نور برای عکس های صنعتی بسیار مهم است اما همه کار نیست ، باید این توانایی را داشت که پیام کسب و کار را در کسری از ثانیه به مخاطب انتقال داد . این کار نیازمند یک عکاس حرفه است که با محیط های صنعتی و فرآیند های تولیدی کارخانه ها آشنایی کاملی داشته باشد .

مخاطب برای خرید محصول موردنیازش از طریق اینترنت، جذب سایت ها و پیج هایی می شود که از محصولات، عکس های با کیفیت ارائه داده است. این عکس ها، «حس اعتماد» را در مخاطب ایجاد می کند و باعث می شود، تمایل بیشتری برای خرید محصول شما داشته باشد، به عبارتی شما با عکاسی صنعتی مشتری را یک قدم به خرید محصول خود نزدیک کرده اید.

شاید عکاسی صنعتی نسبت به کلیپ تبلیغاتی نتواند مشتری را برای خرید محصول قانع کند، ولی هزینه بسیار پایینی دارد. از طرفی عکس های صنعتی لازمه هر فروشگاه و کسب و کار است. زیرا در بسیاری موارد مخاطب تمایل دارد عکس محصولات را دیده و از جزئیات آن آگاهی پیدا کند که این موضوع شاید در ویدیو های تبلیغاتی امکان پذیر نباشد. یک عکس صنعتی مناسب، همراه با متن یا کپشن در فضای اینترنت، می توند یک فروش عالی را برای شما رقم بزند.

عکاسی صنعتی عکاسی صنعتی

متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم 

حوزه های تخصصی ما در عکاسی صنعتی

عکاسی کارخانجات

عکاسی کارخانجات

عکاسی پوشاک

عکاسی پوشاک

عکاسی پروژه های ساختمانی

عکاسی ساختمان

عکاسی مواد غذایی

عکاسی مواد غذایی

عکاسی جواهرات

عکاسی جواهرات

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی

با طلوع فیلم بیشتر آشنا شوید

سابقه­ کاری مجموعه­ ی طلوع فیلم نشان می­دهد این مجموعه با دارا بودن تیم­ های طراحی و تولیدی حرفه ­ای توانسته­ با جلب اعتماد اصولی برندهای مختلف با مجموعه­ ها و برندها و شرکت­ های مختلفی در زمینه­ های مختلف هنری و تجاری همکاری کند. از جمله شرکت­ های طرف قرارداد با طلوع فیلم : شرکت­ ها و کارخانجات تولیدی و خدماتی، شرکت­ های نرم­ افزاری و اپلیکیشن­ ها، بانک ­ها­ و موسسات و سازمان ­های فرهنگی و هنری و تجاری، رستوران ­ها و هتل ­ها و …

مشتریان طلوع فیلم


همکاری با
  برندهای بزرگ


همکاری با
  برندهای بزرگ

مشتریان طلوع فیلم

هدف از عکاسی صنعتی

هدف از عکاسی صنعتی شناساندن محصولات یک شرکت به مردم و بازار هدف می باشد. صنعت و تجارت نیازمند هنر عکاسی است. یک عکس خوب در یک کاتالوگ و یا بروشور می تواند طیف عظیمی از مشتریان را مجذوب خود کند . بیشتر افراد تمایل دارند که اطلاعات مهم درباره وجهه شرکت و فعالیت های آن را در کمترین زمان و با خلاصه ترین مطالب بدست آورند و این چیزی است که عکاسی صنعتی و تجاری به درستی آن را پوشش می دهد . موسسه طلوع فیلم با در اختیار داشتن گروهی از عکاسان ، طراحان گرافیک ، مسولین تبلیغات و بازاریاب ها در ویرایش و پرتره نگاری صنعتی تخصص بالایی داشته و همچنین برای پیشرفت در تصویرسازی الکترونیک ، عکاسی کاتالوگ ها و بروشورها بهترین استودیوهای طراحی گرافیک را ضمیمه کار می نماید . این موسسه باور دارد مواردی همچون شناخت دوربین، نور و زوایای مختلف آن همراه با مهارت بالای عکاس جزء ابزارهایی است برای پرداخت هرچه بهتر از قدرت خلاقیت و ایده پردازی.

پروسه عکاسی صنعتی

(1) عقد قرارداد

(2) دریافت محصول یا اعزام کارشناس و گروه عکاسی

(3) روتوش صنعتی و گرافیکی روی عکس

(4) تحویل به مشتری

پروسه عکاسی صنعتی

برخی از نمونه کارها

شرایط یک عکس صنعتی ایده آل

هیچ سوال یا نقطه تاریکی در ذهن بیننده باقی نگذارد

علاوه بر زیبایی ، در راستای بهبود تجارت قدم بردارد

همه جوانب کسب و کار را به خوبی نشان دهد

اعتبار و جذابیت یک فرآیند صنعتی را در ذهن بیننده پدیدار نماید

برای برآورده کردن این خواسته ها، برنامه ریزی هایی به طور دقیق صورت گرفته است

عکاسی صنعتی

  • از ابزارهایی (دوربین و نورپردازی) با کیفیت عالی استفاده می شود
  • از عکاسان حرفه ای با تجربه بالا در این عرصه استفاده می شود
  • زوایای مختلفی از عکس ها در نظر گرفته شده است مانند: عکس های هوایی ، عکاسی از معماری و نمای داخلی، عکاسی از ماشین آلات و محصولات و موضوعات مرتبط در این راستا
  • قابل استفاده بودن عکس ها برای مجلات تبلیغاتی ، بروشورها ، کاتالوگ ها ، بنرها و بیلبوردها
  • بالا بردن سطح کیفیت تصویر برای کارفرمایان با هزینه ای مناسب
  • و مهمترین هدف (( کمک به افزایش فروش در شرکت مورد نظر)).

موسسه طلوع فیلم خدمات وسیعی از عکاسی صنعتی را به طور تخصصی برای شما کارفرمایان عزیز در نظر دارد و در همه زمینه ها برای بهتر دیده شدن محصولات شما ، خدمات لازم را ارائه می نماید .

خدمات دیگر ما

 فیلمبرداری همایش، سمینار و کنگره

سفارش ساخت انیمیشن

 عکاسی تبلیغاتی

 سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

4.5/5 - (29 امتیاز)
مشاوره رایگان و سفارش خدمات