مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

چگونه میتوان یک پیج اینستاگرام حرفه ای را در میان تمامی پیج هایی که هر روزه سر بر میاورند بالا آورد و از این موضوع به کسب سود رسید. هدف ما از راه اندازی پیج اینستاگرام برای یک برند یا یک خدمت این است که بتوانیم در بازار رقابت کنیم و پیج ما با یک هویت بصری و هویت محتوایی جالب و جذاب معرفی شود. همه و همه ی این اتفاقات وقتی برای یک برند رخ می دهد که آن برند بتواند به خوبی مدیریت شود و مدیریت صفحه اینستاگرام تمامی چالشها را بشناسد و به خوبی از این چالش ها فرصت بسازد.

تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
   38 85 96 88 – 021 
تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت   38 85 96 88 – 021 

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام یک چالش اساسی در برندهای نو ظهور است. مدیریت صفحه اینستاگرام در قالب های متنوعی انجام می شود. ما انواع مدیریت ها را برای اینستاگرام ارائه می دهیم و هر گونه مدیریتی برای اینستاگرام مستلزم این است که بدانیم ما از راه اندازی پیج چه چیزی می خواهیم و دقیقا وقتی که دانستیم چه هدفی از راه اندازی پیج اینستاگرام داریم آن زمان برایمان روشن می شود که بهتر است با چه شیوه ای پیج خود را مدیریت کنیم و چه روندی را در طراحی و مدیریت محتوای اینستاگرام داشته باشیم.

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام یک چالش اساسی در برندهای نو ظهور است. مدیریت صفحه اینستاگرام در قالب های متنوعی انجام می شود. ما انواع مدیریت ها را برای اینستاگرام ارائه می دهیم و هر گونه مدیریتی برای اینستاگرام مستلزم این است که بدانیم ما از راه اندازی پیج چه چیزی می خواهیم و دقیقا وقتی که دانستیم چه هدفی از راه اندازی پیج اینستاگرام داریم آن زمان برایمان روشن می شود که بهتر است با چه شیوه ای پیج خود را مدیریت کنیم و چه روندی را در طراحی و مدیریت محتوای اینستاگرام داشته باشیم.

نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی طلوع فیلم

بطور کلی وقتی قرار است با انرژی و در هدف یک پیج قوی اینستاگرامی عمل کنیم بهتر است مواردی را لحاظ کنیم. این موارد بطور کلی اینگونه است که ما در ابتدا باید سوالاتی را پاسخ بدهیم. باید بدانیم که دقیقا منظورمان از مدیریت حرفه ای اینستاگرام چیست و آیا یک مدیر پیج اینستاگرام همان ادمین است و وظایف ادمینی اینستاگرام را دارد یا خیر.
ما در این صفحه برای شما توضیح خواهیم داد که دقیقا منظورمان از روش های مدیریت پیج قوی در اینستاگرام چیست؟ در ابتدا از شما می خواهیم که این تفکر که مدیریت پیج اینستاگرام همان مدیریت پیج توسط ادمین است را کنار بگذارید در واقع مدیریت اینستاگرام نیاز به یک تیم قوی دارد. معمولا این تیم قوی شامل مدیر خلاقیت، مدیر تولید محتوا و مدیر استراتژی محتوا برای برند می شود.
باید دقت کنید که همه این کارها باید به همراه کارهای تولیدی مثل تولید ویدئو و تولید موشن گرافی و تولیدات گرافیکی و غیره زیر نظر مدیر خلاقیت یک شرکت تبلیغاتی انجام بگیرد. بنابراین ما در اینجا نیاز به یک پکیج مدیریت اینستاگرام داریم.
پکیج مدیریت اینستاگرام در مقاله های بعدی بیشتر و کامل تر با آن آشنا خواهیم شد به کلیه افراد درگیر در یک شرکت تبلیغاتی می گوییم که می توانند زیر نظر مدیر خلاقیت یا مدیر هنری شرکت تبلیغات دیجیتال فعالیت کنند. حالا باید ببینیم هر کدام از اینها چه نقشی در نهایی شدن و رسیدن به هدف ما خواهند داشت.

مدیریت صفحه اینستاگرام

چگونه می شود یک گرافیست با یک بازیگر و یک طراح موشن گرافی یا هر کدام از بخش هایی که باید برای برند سازی در پیج اینستاگرام فعالیت کنند با هم هماهنگ شوند.  این مسئله به مدیریت صحیح صفحه اینستاگرام بر می گردد.

شاید این موضوع عجیب باشد و در نگاه اولیه تصورمان این باشد که ما برای اداره یک پیج اینستاگرام نیازی به این همه افراد مختلف با تخصص های مختلف نداریم اما شک نکنید اگر قصد دارید یک پیج حرفه ای در اینستاگرام داشته باشید در نهایت باید بر اساس استراتژی تبلیغاتی پیش بروید و به همه این افراد که زیر نظر مدیر محتوا فعالیت می کنند نیاز خواهید داشت.

بطور کلی هر پیج اینستاگرام قوی و فعال با یک مدیریت حرفه ای توانسته سر و شکل بگیرد و به اهداف اقتصادی و اجتماعی و برندینگ مطلوبش دست پیدا کند بنابراین این نکته را حتما لحاظ کنید که مدیریت حرفه ای اینستاگرام بایستی با توجه به نیاز برند و به خوبی و با استمرار مناسب زمانی و محتوایی پیش برود.

آموزش حرفه ای ادمین اینستاگرام، همراه با ویدیو (کلیک کنید)

مدیریت پیج کاری اینستاگرام

وقتی از پیج کاری در اینستاگرام صحبت می کنیم منظورمان این است که پیج اینستاگرام بایستی به تمام نیازهای تجاری و اقتصادی و تبلیغاتی برند کمک کند. ما در مدیریت یک پیج اینستاگرام همیشه اولویت هایی داریم. این اولویت ها شامل مدیریت زمان و برنامه ریزی برای تولید محتوای حرفه ای اینستاگرام می شود. برنامه ای که بتواند به نیازهای زمانی و حرفه ای یک پیج اینستا پاسخ بدهد برنامه ای است قابل اتکا.

(ما باید از محتواهایی برای پیج مان استفاده کنیم که مخاطب را کاملا میخ کوب کرده و جذابیتی به مخاطب بدهد که وارد پیج ما شده تا بقیه پست ها را دیده و لایک کند. همه این موارد به صورت تخصصی در صفحه تولید محتوا برای اینستاگرام انجام می شود، کلیک کنید.)

در روند بارگذاری پست ها و اهمیت ادمین اینستاگرام صحبت های زیادی داشتیم اما انچه که در مدیریت ادمین اینستاگرام مهم است این است که بایستی دقیقا چه چیزهایی را در این مدیریت لحاظ کنیم. این مدیریت بایستی بتواند هزینه های غیر ضروری را تشخیص بدهد و برای همه چالش های احتمالی آمادگی داشته باشد. اگر یک مدیر یا ادمین اینستاگرام برای چالشی مثل رفتارهای رقبا در صحنه تبلیغاتی برنامه نداشته باشد ممکن است به راحتی و با چند اشتباه فنی و محتوایی پیج اینستاگرام و فالوئرهای واقعی خود را دلسرد کند یا از دست بدهد. 

(تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام با 3 پلن تخصصی چقدر است؟(روی لینک کلیک کنید))


پیشنهاد ما به شما صاحبان برند و بنگاه های اقتصادی که قصد کار تبلیغاتی جدی بر روی برندهای خود دارید این است که بجای انجام کارهای بی حاصل و کارهایی که بدون در نظر گرفتن استراتژی محتوای و محتواهای تبلیغاتی همراه با استراتژی انجام شده است حتما و بی درنگ از یک شرکت تبلیغاتی معتبر بخواهید که برایتان یک پکیج کامل اینستاگرامی ببندد و برایتان مشخص کند که این پکیج قرار است در چند ماه باعث چه رشد و شکوفایی برای برند شما شود.

خیلی مهم است که بدانید پیج اینستاگرام کاری شما در حال طی چه مسیری است و گروه تبلیغاتی و گروه دیجیتال مارکتینگ که قرار است پکیج اینستاگرام شما را بارگذاری و هدایت کنند دارای سابقه خوب و برنامه روشن باشند. پیشنهاد ما به شرکت های نو ظهور تبلیغاتی و استارتاپ ها این است که به هیچ وجه دچار اشتباه فاحش کار کردن شخصی بر روی اینستاگرام خود نشوند. شما به عنوان صاحب برند باید حواستان معطوف به آینده برند در سطوح مختلف باشد و باید در نظر بگیرید که مدیریت محتوای اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام به صورت حرفه ای نیاز به تخصص ویژه دارد. بنابراین کار را به کاردان بسپارید و از او بابت همه کارهایی که قصد انجام آن را دارد برنامه بخواهید.

سوالات متداول درباره مدیریت پیج اینستاگرام

مشاوره رایگان و سفارش خدمات