هزینه ساخت کلیپ اینستاگرام چقدر است؟

 

بدیهی است که اینستاگرام، به عنوان یکی از بهترین و البته مناسب ترین فضاها، برای معرفی کسب و کارها و برندها شناخته می شود. بسیاری از برند ها و شرکت ها توانسته اند به خوبی از ظرفیت های این فضای آنلاین استفاده کنند. تقریباً تمام کسب و کار هایی که به خوبی از پتانسیل این فضا استفاده کرده اند، یک ویژگی بارز دارند؛ و آن هم «یک شیوه معرفی بسیار عالی است». اگر شما نتوانید به خوبی خود را به مخاطبان جدید معرفی کنید، به احتمال زیاد نمی توانید بازخورد خوبی هم بگیرید. ساخت تیزر اینستاگرامی؛ راهکاری است که به شما کمک می کند تا به بهترین وجه ممکن، خدمات و محصولات خود را در این فضای بسیار عالی به نمایش بگذارید، و با آن فروش و درآمد خود را چندین برابر کنید.

ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام، به خوبی می تواند گویای خدمات و محصولات شما باشد و در حقیقت یک تجلی عالی از برند شما خواهد بود، که می تواند پیام های بسیاری را در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب شما، منتقل کند.

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام

اینستاگرام را می توان جزو «فعال ترین و البته برترین شبکه های اجتماعی» دانست، که در کشور ما محبوبیت زیادی دارد و به همین جهت است که تعداد بسیار زیادی از برند های بزرگ از آن برای ارتباط نزدیک تر با مشتریان خود، اسفاده می کنند. اگر شما هم بخواهید در یک فضای رقابتی باقی بمانید، می بایست از این فضا به شیوه ای مطلوب استفاده نمایید.

اما سوال این است که: «شیوه ی مطلوب استفاده از این فضا به چه شکل است؟»

آیا تبلیغات شما توسط کاربران شیر، سیو و لایک دارد؟ ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام اصول خود را دارد که در این لینک توضیحات کلیدی ارائه کرده ایم(کلیک کنید).

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

در پاسخ به این سوال می بایست گفت که: «اینستاگرام؛ یک رسانه متکی به ویدیو و تصویر است و بر خلاف توییتر و پینترست، از متن و تکست کمتری برخوردار می باشد.» در واقع دلیل برتری این رسانه هم نسبت به دو مورد یاد شده همین است، بنابراین، اگر شما هم بخواهید در آن به موفقیت برسید، باید مطابق میل کاربران آن عمل نمایید. ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام، راهکار بسیار موثری است که می تواند در کمترین زمان ممکن، بیشترین مفهوم را به مخاطب منتقل کند و همین امر سبب شده تا برند های محبوب هم از آن استفاده نمایند. با ساخت یک ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام، نه تنها می توانید پیام خود را بهترین وجه منتقل کنید، بلکه می توانید تعداد بیشتری مخاطب را به سمت خود جلب کنید.

یک ویدیو مناسب، می تواند به راحتی در بین مخاطبان پخش شود و باعث دیده شدن «برند شما» در بین چندین و چند هزار کاربر جدید شود، و همین عاملی است که در نهایت به موفقیت کسب و کار شما ختم می شود. البته این موفقیت در صورتی بوجود می آید که شما بتوانید یک کلیپ مناسب و عالی تولید نمایید، که این امر هم نیازمند رعایت اصول ویژه خود می باشد، که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.( تولید محتوای جذاب برای اینستاگرام را فراموش نکنید)

 

برخی از نمونه کارها


فاکتور های تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

فاکتور های مهم در قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

برای اینکه محتوای شما در بین مخاطبان دست به دست شود، می بایست یک سری از فاکتور های مهم را در ساخت آن رعایت نمایید.

  • سادگی و قابل فهم بودن

این، اولین فاکتور است. محتوای شما می بایست برای جامعه هدف و توده مردم قابل فهم باشد تا بدین سبب، در بین آن ها بیشتر نفوذ کند. برای این کار می توانید اقدام به ساخت موشن گرافیک اینستاگرام نمایید، که هرچه ساده تر می تواند گویای کار شما باشد.

  • مفهوم مناسب

این فاکتور، از دیگر مشخصه هایی است که می بایست در ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام رعایت کنید. مخاطبان، هیچگاه تمایل ندارند به محتوا های بدون مفهوم واکنش نشان دهند و به همین سبب است که بسیاری از برند های تبلیغاتی، سعی در این دارند تا در ویدیو های خود، مفاهیم جذابی را ارائه دهند تا در بین مخاطبان بیشتر نفوذ کند.

برای شما قیمت مهم است یا کیفیت؟ اگر هردو این موارد یکجا ارائه شود چی؟ در صفحه ساخت تیزر کامنت مشتریان، نمونه کارها، مزیت رقابتی ما و… موجود است(روی لینک کلیک کنید).

  • کیفیت و جذابیت بصری

این مورد از دیگر مشخصه هایی است که می بایست حتما در ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام و یا ساخت تیزر اینستاگرامی شما، مشهود باشد. این موضوع کمک می کند تا افراد بیش از پیش، برای تماشای آن زمان بگذارند. بیشتر افرادی که در اینستاگرام بصورت حرفه ای فعالیت دارند و قصد ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام خود را دارند این موضوع را در صدر خواسته های خود قرار می دهند؛ چرا که به خوبی می دانند که هم مخاطبان و هم الگوریتم های اینستاگرام، واکنشی به محتوا های بی کیفیت نمی دهد.

  • موضوع و نحوه ی بیان

این عامل مهم ترین و البته بارز ترین فاکتوری است که می بایست حتما تمرکز بسیار زیادی بر روی آن داشته باشید؛ چرا که به تنهایی می تواند موجب وایرال چندین برابری محتوای شما، در بین کاربران شود. شیوه بیان می تواند با استفاده از داستان یا ترکیب تصاویر و به کمک بازیگران یا شخصیت ها باشد، که بکارگیری هرکدام از آن ها می بایست بر اساس مخاطب هدف شما و خواسته آنان باشد. ترکیب مناسب این موارد در کنار یکدیگر نیازمند یک تیم با تجربه و مهارت فراوانی است، که به خوبی بتواند نیاز هر دسته از مخاطبان را شناسایی و بر اساس آن ها، اقدام به ساخت تیزر و کلیپ نماید.

شرکت طلوع فیلم؛ جزو آن دسته از گروه هایی است که تاکنون، چندین کلیپ تبلیغاتی را برای کسب و کار های مختلف تولید کرده است و نه تنها می تواند فاکتور های یاد شده را به خوبی در کنار یکدیگر قرار دهد، بلکه می داند جامعه آماری شما به چه نوع محتوایی نیاز دارد و چگونه باید آن را در قالب پیام شما، منتقل کند! این تجربه، در کنار کیفیت فنی و بصری کارهای این مجموعه، سبب شده تا طلوع فیلم، به یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت تیزر اینستاگرامی بدل شود.

اگر شما هم تمایل دارید تا برای کسب و کار و یا پیج اینستاگرام خود، یک ویدیوی بسیار عالی تولید نمایید و بدین طریق مخاطبان بیشتری جذب کنید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در شرکت طلوع فیلم، تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

قیمت تدوین فیلم اینستاگرام

بعد از اینکه در مورد کیفیت محتوا و تولیدات اینستاگرامی به نتیجه رسیدیم، مسئله ساخت و چگونگی تولید و قیمت تدوین فیلم اینستاگرام اهمیت پیدا می­کند. حجم و کمیت کارهای تبلیغاتی و محتوایی برای بسیاری از برندها و مشتریان در فضای اینستاگرام اهمیت دارد.

یعنی بطور کلی با توجه به نیاز روزانه به تولیدات مختلف و متنوع، برندها علاقه مندند که تعداد کارها بالا باشد بنابراین در این شرایط مشتری­ها و شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی سعی می­کنند در تولید و فیلمبرداری حداقلی، حداکثر تدوین های مورد نیاز را استخراج کنند. با این استدلال بسیاری از تولیدات ویدئویی برای فضای اینستاگرام تدوینی است و هزینه تدوین کلیپ اینستاگرام عمده ترین هزینه کارفرما خواهد بود.

سوالی که برای بسیاری از مشتریان تبلیغات اینستاگرام بوجود می آید این است که تعرفه تدوین ویدیو اینستاگرام و هزینه تدوین برای اینستاگرام چگونه محاسبه می شود. پاسخ به این سوال در نسبت با هر کار و تعداد و زمان کارهای اینستاگرامی و خروجی تدوین های اینستاگرامی داده می شود. (برای اطلاع از قیمت تیزر تبلیغاتی، کلیک کنید.)

هرچه حجم کارها و زمان ویدئو اینستاگرام بیشتر باشد تدوین آن بصرفه تر است. نکته دیگری که در هزینه تدوین تولیدات اینستاگرامی مهم است کیفیت تدوین اینستاگرام است. اگر مجموعه کارهای با کیفیت با هزینه مناسب می خواهید مهم است که مشاوره کاملی دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید:


مشاوره رایگان تیزر تبلیغاتی