شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی

 

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

در حال بارگذاری نمونه کار ...


طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

مشتریان طلوع فیلم

شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی

 

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

در حال بارگذاری نمونه کار ...

طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

مشتریان طلوع فیلم

چرا تیزر تبلیغاتی برای هر کسب و کاری الزامیست؟

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات، جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات، بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان، نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان، روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود؛ زیرا در این صورت است که انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبین و مشتریان بازار هدف با سرعت بیشتری انجام میشود،  تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد.

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند خدمات و کالایی را مصرف کنند، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین، انتقال دهد. موسسه طلوع فیلم جزو شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد که با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ، تیزر و کلیپ تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید.

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود.

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی طلوع فیلم


در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...
در حال بارگذاری نمونه کار ...

سبک ها و انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

انیمیشن

نمونه کار انیمیشن و موشن گرافیک

رئال

نمونه کار تیزر رئال

تلفیقی

نمونه کار تیزر تلفیقی

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند، که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد. این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد؛ که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید، و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد. موسسه طلوع فیلم با دراختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می سازد .

ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی را به ما بسپارید

ساخت تیزر تلویزیونی

اگر به دنبال معرفی محصولات و بالابردن فروش تبلیغات خود در بهترین سطح ممکن هستید، ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی را به شما پیشنهاد می دهیم. ساخت تیزر تلویزیونی، به شما این امکان را می دهد که محصول و خدمت مورد نظر خود را در بهترین و بیشترین فضای ارتباطی با مردم تبلیغ کنید. اصولا تیزر تبلیغاتی صدا و سیما دارای چارچوبها و قوانین خاصی است، که مسئله تبلیغات تلویزیونی در ایران را به یک امر تخصصی تبدیل می کند. برای مشاوره از چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی و قوانین آگهی بازرگانی و تیزر تبلیغاتی صدا و سیما، با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان طلوع فیلم استفاده کنید. در ویکی پدیا با تیزر تلویزیونی بیشتر آشنا شوید.

 تیزر تبلیغاتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

سرعت انتقال پیام

سرعت انتقال پیام تیزر تبلیغاتی

جذابیت سمعی و بصری

جذابیت تیزر تبلیغاتی

سناریو خلاق و حرفه ای

سناریو تیزر تبلیغاتی

ایده های مفهومی

ایده های تبلیغاتی

ساخت تیزر فیلم سینمایی

ساخت تیزر فیلم سینمایی

یک فیلم سینمایی ممکن است در قالب ­ها و سبک ­های مختلف و با هر سطح کیفی و فنی ساخته شود. تا وقتی که مخاطب شما فیلم را ندیده است، هیچ برداشتی نسبت به محتوای کیفی و فنی فیلم ندارد. آن چیزی که می­تواند مخاطب شما را به دیدن فیلم سینمایی ترغیب کند یا او را نسبت به دیدن فیلم شما بی میل کند، چگونگی ساخت تیزر فیلم سینمایی است. در واقع ساخت تیزر فیلم و ساخت تیزر ابتدای فیلم مهمترین عامل در معرفی و چگونگی معرفی فیلم شما به مخاطب مشتاق است، بنابراین بهتر است فرصت سفارش ساخت تیزر فیلم سینمایی را از دست نداد. ساخت تیزر فیلم سینمایی با فیلم تبلیغاتی و تیزرهای تبلیغاتی تفاوت های اساسی دارد و می بایستی در ساخت تیزر فیلم سینمایی به لحن و مخاطب فیلم توجه داشته باشیم. شرکت طلوع فیلم، به عنوان یکی از شرکت های بزرگ ساخت تیزر تبلیغاتی آماده است تا با مشاوره رایگان کارشناسان خود، دغدغه شما را برای سفارش ساخت تیزر تیلیغاتی رفع کند. با ما تماس بگیرید.

پلن C

دوربین Canon5D Mark 4

بازیگر آماتور

جلوه های ویژه

موزیک انتخابی

تدوین حرفه ای

ارائه ایده و سناریو

زمان تولید: حداکثر 10 روز

پلن B

دوربین SonyFs7 Mark1

بازیگر معمولی

جلوه های ویژه

موزیک انتخابی

تدوین حرفه ای

ارائه ایده و سناریو

زمان تولید: حداکثر 15 روز

پلن A

دوربین Sony Fs7 Mark 2

بازیگر نیمه حرفه ای

جلوه های ویژه

موزیک انتخابی

تدوین حرفه ای

ارائه ایده و سناریو

زمان تولید: حداکثر 20 روز

پلن ویژه

دوربین Alexa یا Red

بازیگر نام آشنا

جلوه های ویژه

موزیک اورجینال

تدوین حرفه ای

ارائه ایده و سناریو

زمان تولید: حداکثر 30 روز

اهمیت ساخت تیزر حرفه ای چیست؟

ساخت تیزر تبلیغاتی

 امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش بر روی مخاطب، بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد. این ویژگی ها از فیلترهایی که مخاطب برای محصول در نظر دارد عبور کرده و چگونگی معرفی آن نیازمند تجربه و دانش در این خصوص میباشد، لذا موسسه طلوع فیلم، از جمله شرکت های سازنده تیزر تبلیغاتی می باشد که از طریق پرداخت یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب، ویژگی های کلیدی محصول را به نمایش می گذارد. البته مباحث هزینه ای و کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، جزء مدل های ذهنی است که این موسسه برای رضایت خاطر کارفرما و همکاری بلند مدت با او در نظر داشته و در این راستا تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد.( جهت سفارش تیزر اینستاگرامی کلیک کنید.)

ساخت تیزر تبلیغاتی رستوران

برای سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی و تهیه تیزر و فیلم تبلیغاتی در جهت معرفی رستوران خود، شک نکنید. شما می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، دامنه مشتریان محلی خود را به مشتریان غیر محلی و سراسری شهری تبدیل کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی برای سالن زیبایی، در معرفی حرفه و تخصص شما تاثیر بسزایی دارد. معمولا صاحبین مشاغل اینچنینی این سوال برایشان پیش می آید که با توجه به محدودیت های ساخت کلیپ تبلیغاتی برای سالن های زیبایی، چگونه می توان اقدام به سفارش تیزر تبلیغاتی کرد؟ با ما در طلوع فیلم تماس بگیرید تا کارشناسان ما، این دغدغه شما را رفع کنند.

ساخت تیزر نمایشگاهی

اگر قصد گرفتن غرفه در نمایشگاه یا معرفی محصول خود در نمایشگاهی را دارید، بهتر است با ساخت تیزر نمایشگاهی تخصصی، برای محصول و خدمت خود، افراد بیشتری را برای دیدن و خرید محصول خود، ترغیب کنید.

ساخت تیزر کنسرت

فیلم تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی دامنه وسیعی دارد، و ساخت تیزر کنسرت برای معرفی برنامه کنسرت مورد نظر از مهمترین آنهاست. اعلام برنامه کنسرت شما با سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی، کامل می شود و مخاطبین شما با دیدن یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای خیلی بیشتر برای شرکت در برنامه کنسرت شما ترغیب می شوند.

ساخت تیزر فوتبالی

ممکن است به ساخت تیزری برای مسابقات ورزشی خود علاقه مند باشید. ساخت تیزر فوتبالی و اصولا ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای برای مسابقات ورزشی دارای الزاماتی است که در صورت رعایت آن الزامات می توان بهترین نتیجه را گرفت.

سوالات متداول درباره ساخت تیزر تبلیغاتی

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟ ⭐

تعرقه یک تیزر تبلیغاتی بر اساس نوع تیزر و همچنین سناریویی که برای آن نوشته می شود ، قیمت گذاری شده و فرآیندهای مربوط به آن در جلسه ای حضوری مورد بررسی و اظهار نظرات کارشناسی قرار می گیرد، که برای این مورد می توانید با شماره 88446792 تماس بگیرید. البته این را باید در نظر داشت که ساخت تیزر تبلیغاتی برای کارهای رئال ، انیمیشن و تلفیقی متفاوت است و بستگی به نوع تیزر درخواستی دارد .

تیزر تبلیغاتی انیمیشن بهتر هست یا رئال ( همراه با فیلمبرداری )؟ ⭐

موسسه طلوع فیلم بر اساس تجربیات گذشته ، پیشنهاد می کند: نسبت به جذابیت بصری مخاطبان بهتر است از تیزر تلفیقی (انیمیشن و رئال) استفاده کرد . در این نوع تیزر یکنواختی انیمیشن و رئال وجود ندارد و بیننده را با صحنه های تلفیقی جذابی روبرو می کند.

تیزر رئال چیست؟ ⭐

به نوعی از تبلیغات گفته می شود که تمام جلوه های آن واقعی می باشد . این دسته از تبلیغات دارای یک فضای کاملا واقعی هستند و همانند یک فیلم کوتاه دارای داستان و فیلم نامه می باشند که این داستان القا کننده ی یک پیام به مخاطب است که می تواند تحریک کننده ی کاربر به خرید یک محصول و یا استفاده خدمات بخصوصی باشد.

ایده ساخت تیزر تبلیغاتی را شرکت مجری ارائه می دهد؟ ⭐

ایده ، جهت ساخت یک تیزر تبلیغاتی از مهمترین اولویت های پکیج تبلیغاتی موسسه طلوع فیلم به شمار می آید به طوریکه گروه نویسندگان بعد از تایید طرح مورد نظر همراه با سلیقه و نظرات سفارش دهنده سناریوی مورد نظر را در مدت زمان معین و با بهترین کیفیت ارائه می نماید . ضمناً ایده های سفارش دهنده نیز مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد.

نمونه کار تیزر تبلیغاتی ⭐

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی طلوع فیلم که در انواع مختلف طراحی و تولید شده است (شامل تیزر بانک ها، شرکت ها و موسسات) را می توانید از داخل این صفحه مشاهده نمایید.

آدرس ما روی نقشه

آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

در زیر، ویدیو هایی برای شما آماده کرده ایم که جنبه آموزشی دارند که اگر قصد دارید خودتان تیزر تبلیغاتی ساده ای برای شبکه های اجتماعی بسازید، این ویدیو ها میتوانند کمکتان کنند.

خدمات دیگر ما

در حال بارگذاری نمونه کار ...


 عکاسی صنعتی

ساخت فیلم صنعتی

سفارش ساخت انیمیشن

عکاسی تبلیغاتی

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوالات شما در زمینه تبلیغات و فیلمسازی هستند. در اسرع وقت

کامنت ها

یک پاسخ بگذارید

Call Now Button