ساخت تیزر تبلیغاتی

 

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

 


 

 

 

تیزر تبلیغاتی

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات، جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات، بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان، نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان، روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود؛ زیرا در این صورت است که انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبین و مشتریان بازار هدف با سرعت بیشتری انجام میشود،  تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد.

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند خدمات و کالایی را مصرف کنند، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین، انتقال دهد. موسسه طلوع فیلم جزو شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد که با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ، تیزر و کلیپ تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید.

تیزر تبلیغاتی

 

 


طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

مشتریان طلوع فیلم

 

سبک ها و انواع تیزر تبلیغاتی

 

تلفیقی

ساخت تیزر تلفیقی

 

رئال

ساخت تیزر رئال

 

انیمیشن

ساخت تیزر انیمیشن

 

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند، که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد. این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد؛ که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید، و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد. موسسه طلوع فیلم با دراختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می سازد .

 

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود.

 

برخی از نمونه کارها


 

 

ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی

ساخت تیزر تلویزیونی


اگر به دنبال معرفی محصولات و بالابردن فروش تبلیغات خود در بهترین سطح ممکن هستید، ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی را به شما پیشنهاد می دهیم. ساخت تیزر تلویزیونی، به شما این امکان را می دهد که محصول و خدمت مورد نظر خود را در بهترین و بیشترین فضای ارتباطی با مردم تبلیغ کنید. اصولا تیزر تبلیغاتی صدا و سیما دارای چارچوبها و قوانین خاصی است، که مسئله تبلیغات تلویزیونی در ایران را به یک امر تخصصی تبدیل می کند. برای مشاوره از چگونگی ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی و قوانین آگهی بازرگانی و تیزر تبلیغاتی صدا و سیما، با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان طلوع فیلم استفاده کنید. در ویکی پدیا با تیزر تلویزیونی بیشتر آشنا شوید.

 

ویژگی های تیزر تبلیغاتی خوب

 

ایده های مفهومی

ایده های تبلیغاتی

 

سناریو خلاق و حرفه ای

سناریو تیزر تبلیغاتی

 

جذابیت سمعی و بصری

جذابیت تیزر تبلیغاتی

 

سرعت انتقال پیام

سرعت انتقال پیام تیزر تبلیغاتی

 

ساخت تیزر فیلم سینمایی

ساخت تیزر فیلم سینمایی

یک فیلم سینمایی ممکن است در قالب ­ها و سبک ­های مختلف و با هر سطح کیفی و فنی ساخته شود. تا وقتی که مخاطب شما فیلم را ندیده است، هیچ برداشتی نسبت به محتوای کیفی و فنی فیلم ندارد. آن چیزی که می­تواند مخاطب شما را به دیدن فیلم سینمایی ترغیب کند یا او را نسبت به دیدن فیلم شما بی میل کند، چگونگی ساخت تیزر فیلم سینمایی است. در واقع ساخت تیزر فیلم و ساخت تیزر ابتدای فیلم مهمترین عامل در معرفی و چگونگی معرفی فیلم شما به مخاطب مشتاق است، بنابراین بهتر است فرصت سفارش ساخت تیزر فیلم سینمایی را از دست نداد. ساخت تیزر فیلم سینمایی با فیلم تبلیغاتی و تیزرهای تبلیغاتی تفاوت های اساسی دارد و می بایستی در ساخت تیزر فیلم سینمایی به لحن و مخاطب فیلم توجه داشته باشیم. شرکت طلوع فیلم، به عنوان یکی از شرکت های بزرگ ساخت تیزر تبلیغاتی آماده است تا با مشاوره رایگان کارشناسان خود، دغدغه شما را برای سفارش ساخت تیزر تیلیغاتی رفع کند. با ما تماس بگیرید.

 

اهمیت ساخت تیزر حرفه ای

 امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش بر روی مخاطب، بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد. این ویژگی ها از فیلترهایی که مخاطب برای محصول در نظر دارد عبور کرده و چگونگی معرفی آن نیازمند تجربه و دانش در این خصوص میباشد، لذا موسسه طلوع فیلم، از جمله شرکت های سازنده تیزر تبلیغاتی می باشد که از طریق پرداخت یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب، ویژگی های کلیدی محصول را به نمایش می گذارد. البته مباحث هزینه ای و کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، جزء مدل های ذهنی است که این موسسه برای رضایت خاطر کارفرما و همکاری بلند مدت با او در نظر داشته و در این راستا تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد.( جهت سفارش ساخت تیزر اینستاگرامی کلیک کنید.)

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

ساخت تیزر تبلیغاتی رستوران

برای سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی تبلیغاتی و تهیه تیزر و فیلم تبلیغاتی در جهت معرفی رستوران خود، شک نکنید. شما می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، دامنه مشتریان محلی خود را به مشتریان غیر محلی و سراسری شهری تبدیل کنید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی برای سالن زیبایی، در معرفی حرفه و تخصص شما تاثیر بسزایی دارد. معمولا صاحبین مشاغل اینچنینی این سوال برایشان پیش می آید که با توجه به محدودیت های ساخت کلیپ تبلیغاتی برای سالن های زیبایی، چگونه می توان اقدام به سفارش تیزر تبلیغاتی کرد؟ با ما در طلوع فیلم تماس بگیرید تا کارشناسان ما، این دغدغه شما را رفع کنند.

 

ساخت تیزر نمایشگاهی

اگر قصد گرفتن غرفه در نمایشگاه یا معرفی محصول خود در نمایشگاهی را دارید، بهتر است با ساخت تیزر نمایشگاهی تخصصی، برای محصول و خدمت خود، افراد بیشتری را برای دیدن و خرید محصول خود، ترغیب کنید.

 

ساخت تیزر کنسرت

فیلم تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی دامنه وسیعی دارد، و ساخت تیزر کنسرت برای معرفی برنامه کنسرت مورد نظر از مهمترین آنهاست. اعلام برنامه کنسرت شما با سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی، کامل می شود و مخاطبین شما با دیدن یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای خیلی بیشتر برای شرکت در برنامه کنسرت شما ترغیب می شوند.

 

ساخت تیزر فوتبالی

ممکن است به ساخت تیزری برای مسابقات ورزشی خود علاقه مند باشید. ساخت تیزر فوتبالی و اصولا ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای برای مسابقات ورزشی دارای الزاماتی است که در صورت رعایت آن الزامات می توان بهترین نتیجه را گرفت.

 

سوالات متداول

پرسش پاسخ

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی ⭐

تعرقه یک تیزر تبلیغاتی بر اساس نوع تیزر و همچنین سناریویی که برای آن نوشته می شود ، قیمت گذاری شده و فرآیندهای مربوط به آن در جلسه ای حضوری مورد بررسی و اظهار نظرات کارشناسی قرار می گیرد . البته این را باید در نظر داشت که ساخت تیزر تبلیغاتی برای کارهای رئال ، انیمیشن و تلفیقی متفاوت است و بستگی به نوع تیزر درخواستی دارد .

پرسش پاسخ

تیزر تبلیغاتی انیمیشن یا رئال ( همراه با فیلمبرداری )؟ ⭐

موسسه طلوع فیلم بر اساس تجربیات گذشته ، پیشنهاد می کند: نسبت به جذابیت بصری مخاطبان بهتر است از تیزر تلفیقی (انیمیشن و رئال) استفاده کرد . در این نوع تیزر یکنواختی انیمیشن و رئال وجود ندارد و بیننده را با صحنه های تلفیقی جذابی روبرو می کند.

پرسش پاسخ

تیزر رئال چیست؟ ⭐

به نوعی از تبلیغات گفته می شود که تمام جلوه های آن واقعی می باشد . این دسته از تبلیغات دارای یک فضای کاملا واقعی هستند و همانند یک فیلم کوتاه دارای داستان و فیلم نامه می باشند که این داستان القا کننده ی یک پیام به مخاطب است که می تواند تحریک کننده ی کاربر به خرید یک محصول و یا استفاده خدمات بخصوصی باشد.

پرسش پاسخ

ایده ساخت تیزر تبلیغاتی ⭐

ایده ، جهت ساخت یک تیزر تبلیغاتی از مهمترین اولویت های پکیج تبلیغاتی موسسه طلوع فیلم به شمار می آید به طوریکه گروه نویسندگان بعد از تایید طرح مورد نظر همراه با سلیقه و نظرات سفارش دهنده سناریوی مورد نظر را در مدت زمان معین و با بهترین کیفیت ارائه می نماید . ضمناً ایده های سفارش دهنده نیز مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد.

پرسش پاسخ

نمونه کار تیزر تبلیغاتی ⭐

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی طلوع فیلم که در انواع مختلف طراحی و تولید شده است (شامل تیزر بانک ها، شرکت ها و موسسات) را می توانید از داخل این صفحه مشاهده نمایید.

 

خدمات دیگر ما 

خدمات عکاسی تبلیغاتی

خدمات ساخت انیمیشن

خدمات فیلم صنعتی

خدمات عکاسی صنعتی

 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوالات شما در زمینه تبلیغات و فیلمسازی هستند. در اسرع وقت

22 Comments

 • دانایی

  من جدیدا با شرکت شما همکاری داشتم. راستش بعد از اینکه برای ما تیزر ساختید فروشمون چند برابر شده. خواستم فقط تشکر کنم.

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام و عرض ادب جناب دانایی
   ممنون از اعتمادتون. موفقیت شما باعث خوشحالی ماست.

 • A.k

  سلام ، من می خواستم از همان ویدیو کلیپ هایی که برای خدمات دگیر خودتون ارائه دادید درست کنم . میشه من رو در این زمینه راهنمایی کنید .

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام
   بله دوست عزیز لطفا با شماره 88446792-021 تماس بگیرید یا اینکه شماره تماستون رو در پاسخ به همین کامنت برامون ارسال بفرمایید تا کارشناسان شرکت در اسرع وقت باهاتون تماس بگیرند.

 • احسان شیری

  تعرفه های ساخت تیزرهای تبلیغاتی تون رو می فرمایید؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام تعرفه های ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به سفارشی که شما به ما می دهید متفاوته. برای مثال تیزرهای رئال، تلفیقی، انمیشن و موشن گرافیک هرکدوم به چند بخش تقسیم می شه و با توجه به سناریوی هر پروژه و بعد از جلسه ی حضوری می تونیم قیمت رو خدمتتون اعلام کنیم.

 • امیرعلی

  من میخوام برای فروشگاهمون یک تیزر تبلیغاتی بسازم چقدر طول میکشه ؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام از زمان عقد قرار داد حداکثر 10 روز کاری.

 • عباس

  ما کسب و کارمون رو تازه راه انداختیم برای ساخت تیزر ما تخفیف هم میدید؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام بله یکی از سیاست های کاری ما کمک به کسب و کارهای نوپاست. ما سعی داریم حمایت خوبی رو از این دوستان به عمل بیاوریم.

 • رامین

  می خواستم بدونم امکانش هست تو تیزرهاتون بازی کنم؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام عکس و رزومه خودتون رو به واتس آپ یا تلگرام شرکت ارسال کنید. در صورت نیاز همکاران ما با شما تماس می گیرند.

 • مجتبی نصیری

  فیلم برداری هلی شات هم دارید؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام بله تیم تولید و تجهیزات طلوع فیلم مجهز به تمام امکانات روز فیلمبرداری است. هلی شات هم یکی از خدماتی است که ما در صورت نیاز به مشتریامون ارائه میدیم.
   شما برای چه پروژه ای نیاز به فیلمبرداری هلی شات دارین؟

   • نصیری

    ما در تیزری که میخوایم برای کارخونمون بسازیم یه نمای کلی از بالا که کارخونه و انتقال محصولات توسط کامیون به بیرون رو نشون بده لازم داریم. از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

    3 ماه قبل
   • کارشناس طلوع فیلم

    بسیار عالی جناب نصیری
    لطفا شماره تماستون رو به ایمیل info@tolofilm.com بفرستین تا کارشناسامون با شما تماس بگیرند. یا با شماره 88446792-021 تماس بگیرید تا راجع به جزئیات صحبت کنیم.

    3 ماه قبل
 • حمیدرضا

  من می خوام بدونم تو این اوضاع اقتصادی آیا ساخت تیزر فایده ای هم داره؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام بله. اتفاقا در شرایط سخت اقتصادی، مردم سعی میکنن مناسب ترین محصول رو خریداری کنن تا منفعت بیشتری ببرن. حالا اهمیت تبلیغ شما برای محصول موردنظرتون بیشتر هم میشه. به خاطر اینکه باید با استراتژی درست و دقیق تبلیغاتی اهمیت استفاده از محصول یا خدمت موردنظرتون رو برای مردم روشن کنید.

 • حجت صادقی

  من یه تیزر 15 دقیقه ای می خوام برای کارخونه تولید پشم شیشه چیکار باید کنم؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام معمولا تیزر به فیلم های حداکثر یک دقیقه ای گفته می شه. شما به ساخت یک فیلم صنعتی نیاز دارید تا بتونید کارخانه و محصول موردنظرتون رو به خوبی معرفی کنید. می تونید از طریق تماس با موسسه اطلاعات کامل تر رو دریافت کنید.

 • عباس زندگانی

  سلام چجوری می تونیم سفارش ساخت تیزر به شما بدیم؟

  • کارشناس طلوع فیلم

   سلام. شما می تونید با موسسه تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی سفارش خودتون رو اعلام کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. بعد از دریافت اطلاعات جلسه حضوری با شما گذاشته می شه تا شما بتونید خواسته های خودتون رو به صورت کامل اعلام کنید.

پیام بگذارید