ساخت تیزر تبلیغاتی

 
 

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

 
تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
92 67 44 88 – 021

 

متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم *

 

 

تیزر تبلیغاتی

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت . امروزه تبلیغات جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود زیرا در این صورت است که انتقال محتوای تبلیغات  به مخاطبین و مشتریان بازار هدف با سرعت بیشتری انجام میشود  تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد .

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات  حس کنجکاوی خواهند داشت . آنها برای اینکه بخواهند خدمات و کالایی را مصرف کنند ، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود ؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین انتقال دهد . موسسه طلوع فیلم با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ ، تیزر تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید ، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید .

تیزر تبلیغاتی

 

 


طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

آسیاتک

فروشگاه هایپرمی

بانک رفاه

انجمن فیزیوتراپی ایران

 

 

سبک های مختلف تیزر تبلیغاتی

 

تلفیقی

ساخت تیزر تلفیقی

 

رئال

ساخت تیزر رئال

 

انیمیشن

ساخت تیزر انیمیشن

 

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد . این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی ، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد . موسسه طلوع فیلم با دراختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار ، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می سازد .

 

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود .

 

برخی از نمونه کارها


 

 

 

ویژگی های یک تیزر خوب

 

ایده های مفهومی

ایده های تبلیغاتی

 

سناریو خلاق و حرفه ای

سناریو تیزر تبلیغاتی

 

جذابیت سمعی و بصری

جذابیت تیزر تبلیغاتی

 

سرعت انتقال پیام

سرعت انتقال پیام تیزر تبلیغاتی

 

 
اطلاعات خود را راجع به تیزر تبلیغاتی کامل کنیدتیزر تبلیغاتی چیست

نمونه تیزر های تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

 

 

اهمیت ساخت تیزر

 امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش برروی مخاطب بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد. این ویژگی ها از فیلترهایی که مخاطب برای محصول در نظر دارد عبور کرده و چگونگی معرفی آن نیازمند تجربه و دانش در این خصوص میباشد، لذا موسسه طلوع فیلم از طریق پرداخت یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب، ویژگی های کلیدی محصول را به نمایش می گذارد .البته مباحث هزینه ای و کیفیت ساخت تیزر جزء مدل های ذهنی است که این موسسه برای رضایت خاطر کارفرما و همکاری بلند مدت با او در نظر داشته و در این راستا تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد .

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

سوالات متداول

پرسش پاسخ

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی

تعرقه یک تیزر تبلیغاتی بر اساس نوع تیزر و همچنین سنارویی که برای آن نوشته می شود ، قیمت گذاری شده و فرآیندهای مربوط به آن در جلسه ای حضوری مورد بررسی و اظهار نظرات کارشناسی قرار می گیرد . البته این را باید در نظر داشت که ساخت تیزر تبلیغاتی برای کارهای رئال ، انیمیشن و تلفیقی متفاوت است و بستگی به نوع تیزر درخواستی دارد .

پرسش پاسخ

تیزر تبلیغاتی انیمیشن یا رئال ( همراه با فیلمبرداری )؟

موسسه طلوع فیلم بر اساس تجربیات گذشته ، پیشنهاد می کند: نسبت به جذابیت بصری مخاطبان بهتر است از تیزر تلفیقی (انیمیشن و رئال) استفاده کرد . در این نوع تیزر یکنواختی انیمیشن و رئال وجود ندارد و بیننده را با صحنه های تلفیقی جذابی روبرو می کند.

پرسش پاسخ

تیزر رئال چیست؟

به نوعی از تبلیغات گفته می شود که تمام جلوه های آن واقعی می باشد . این دسته از تبلیغات دارای یک فضای کاملا واقعی هستند و همانند یک فیلم کوتاه دارای داستان و فیلم نامه می باشند که این داستان القا کننده ی یک پیام به مخاطب است که می تواند تحریک کننده ی کاربر به خرید یک محصول و یا استفاده خدمات بخصوصی باشد.

پرسش پاسخ

ایده ساخت تیزر تبلیغاتی

ایده ، جهت ساخت یک تیزر تبلیغاتی از مهمترین اولویت های پکیج تبلیغاتی موسسه طلوع فیلم به شمار می آید به طوریکه گروه نویسندگان بعد از تایید طرح مورد نظر همراه با سلیقه و نظرات سفارش دهنده سناریوی مورد نظر را در مدت زمان معین و با بهترین کیفیت ارائه می نماید . ضمناً ایده های سفارش دهنده نیز مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد.

پرسش پاسخ

نمونه کار تیزر تبلیغاتی

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی طلوع فیلم که در انواع مختلف طراحی و تولید شده است (شامل تیزر بانک ها، شرکت ها و موسسات) را می توانید از داخل این صفحه مشاهده نمایید.

امتیاز دادن شما به این پست باعث قوت قلب ما برای ارائه هرچه بهتر خدمات میشود.
[Total: 12 Average: 4.8]

 

خدمات دیگر ما

خدمات عکاسی تبلیغاتی

خدمات ساخت انیمیشن

خدمات فیلم صنعتی

خدمات عکاسی صنعتی