ساخت تیزر تبلیغاتی

 
 

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

 
جهت مشاوره رایگان در امور تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید
92 67 44 88 – 021

 

 

تیزر تبلیغاتی

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت . امروزه تبلیغات جزء ابزارهایی به شما می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات فعالیت می کند . باید در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان روشی صحیح و مناسب را انتخاب نمود تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد .

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات  حس کنجکاوی خواهند داشت . آنها برای اینکه بخواهند خدمات و کالایی را مصرف کنند ، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود ؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین انتقال دهد . موسسه طلوع فیلم با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ ، تیزر تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید ، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید .

تیزر تبلیغاتی

 

 


طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

آسیاتک

فروشگاه هایپرمی

بانک رفاه

انجمن فیزیوتراپی ایران

 

 

سبک های مختلف تیزر تبلیغاتی

 

تلفیقی

ساخت تیزر تلفیقی

 

رئال

ساخت تیزر رئال

 

انیمیشن

ساخت تیزر انیمیشن

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد . این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی ، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد . موسسه طلوع فیلم با دراختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار ، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می سازد .

 

 

ویژگی های یک تیزر خوب

 

ایده های مفهومی

ایده تیزر تبلیغاتی

 

سناریو خلاق و حرفه ای

سناریو تیزر تبلیغاتی

 

جذابیت سمعی و بصری

جذابیت تیزر تبلیغاتی

 

سرعت انتقال پیام

سرعت انتقال پیام تیزر تبلیغاتی

 

 
اطلاعات خود را راجع به تیزر تبلیغاتی کامل کنیدتیزر تبلیغاتی چیست

نمونه تیزر های تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

 

 

اهمیت ساخت تیزر

همانطور که می دانیم امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تاثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند. در این قسمت می بایست به ویژگی های کلیدی محصول اشاره شود ، عاملی که باعث جذب مشتریان می گردد . ویژگی های کلیدی یک محصول می تواند از فیلترهایی که مخاطب برای آن محصول در نظر گرفته است عبور نماید لذا موسسه طلوع فیلم با سابقه ای درخشان در عرصه ساخت تیزر تبلیغاتی به درستی می داند که چگونه نکات یا ویژگی های کلیدی یک محصول را به نمایش درآورد تا از طریق آن یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب ایجاد کند . البته این موسسه این موضوع را هم در نظر گرفته که تولیدکننده و کارفرما با هزینه ای مناسب به اهدافش دست یابد زیرا یکی از اهداف مهم موسسه طلوع فیلم همکاری بلند مدت با یک شرکت یا کارخانه است ، بر همین اساس تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد .

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود .

 

برخی از نمونه کارها


 

 

خدمات دیگر ما

خدمات عکاسی تبلیغاتی

خدمات ساخت انیمیشن

خدمات فیلم صنعتی

خدمات عکاسی صنعتی

Summary
تیزر تبلیغاتی
User Rating
5 based on 24 votes
تیزر تبلیغاتی
موسسه طلوع فیلم,
خیابان مطهری - خیابان وزوایی, Telephone No.02188446792
ایران
ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار به چرخه ­ی درستی از عوامل مختلف بستگی دارد که ما در طلوع فیلم تمامی این چرخه­ ی تولیدی را تکمیل می­کنیم...