ساخت تیزر تبلیغاتی

 
 

اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

 
تماس جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت
92 67 44 88 – 021

 

 

تیزر تبلیغاتی

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت . امروزه تبلیغات جزء ابزارهایی به شمار می آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات بیشترین کاربرد را داشته و همچنین به عنوان یک عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصول موردنظر نقش موثری را ایفا می نماید. لازم به ذکر است که می بایست در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان روشی صحیح و مناسبی را انتخاب نمود زیرا در این صورت است که انتقال محتوای تبلیغات  به مخاطبین و مشتریان بازار هدف با سرعت بیشتری انجام میشود  تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین و بیشترین تاثیرگذاری برخوردار باشد .

مشتریان و مخاطبین نسبت به محصولات  حس کنجکاوی خواهند داشت . آنها برای اینکه بخواهند خدمات و کالایی را مصرف کنند ، باید این موضوع برایشان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می شود ؟  در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبین انتقال دهد . موسسه طلوع فیلم با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته ترین ابزارهای تولید و مونتاژ ، تیزر تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید ، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می نماید .

تیزر تبلیغاتی

 

 


طراحی تیزر تبلیغاتی
  برندهای بزرگ

آسیاتک

فروشگاه هایپرمی

بانک رفاه

انجمن فیزیوتراپی ایران

 

 

سبک های مختلف تیزر تبلیغاتی

 

تلفیقی

ساخت تیزر تلفیقی

 

رئال

ساخت تیزر رئال

 

انیمیشن

ساخت تیزر انیمیشن

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه های متفاوتی برخوردار هستند که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد . این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد که با استفاده از قالب های داستانی، نمایشی ، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی نماید و با آزمایش آن در نمونه ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد . موسسه طلوع فیلم با دراختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار ، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می سازد .

 

 

ویژگی های یک تیزر خوب

 

ایده های مفهومی

ایده تیزر تبلیغاتی

 

سناریو خلاق و حرفه ای

سناریو تیزر تبلیغاتی

 

جذابیت سمعی و بصری

جذابیت تیزر تبلیغاتی

 

سرعت انتقال پیام

سرعت انتقال پیام تیزر تبلیغاتی

 

 
اطلاعات خود را راجع به تیزر تبلیغاتی کامل کنیدتیزر تبلیغاتی چیست

نمونه تیزر های تبلیغاتی

آگهی تبلیغاتی

 

 

اهمیت ساخت تیزر

 امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و موفقیت یک برند به تاثیر گذاری محصولاتش برروی مخاطب بستگی دارد. یکی از مراحل تاثیرگذاری، آشنایی مخاطب و جذب آن از طریق معرفی ویژگی های کلیدی محصول می باشد. این ویژگی ها از فیلترهایی که مخاطب برای محصول در نظر دارد عبور کرده و چگونگی معرفی آن نیازمند تجربه و دانش در این خصوص میباشد، لذا موسسه طلوع فیلم از طریق پرداخت یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب، ویژگی های کلیدی محصول را به نمایش می گذارد .البته مباحث هزینه ای و کیفیت ساخت تیزر جزء مدل های ذهنی است که این موسسه برای رضایت خاطر کارفرما و همکاری بلند مدت با او در نظر داشته و در این راستا تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد .

ساخت تیزر تبلیغاتی

 

موسسه طلوع فیلم معتقد است تیزر تبلیغاتی سلیقه ای نیست و باید بر اساس نیاز مخاطب و بازار تهیه شود .

 

برخی از نمونه کارها


 

 

خدمات دیگر ما

خدمات عکاسی تبلیغاتی

خدمات ساخت انیمیشن

خدمات فیلم صنعتی

خدمات عکاسی صنعتی

Summary
تیزر تبلیغاتی
User Rating
4.5 based on 27 votes
تیزر تبلیغاتی
موسسه طلوع فیلم,
خیابان مطهری - خیابان وزوایی, Telephone No.02188446792
ایران
ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار به چرخه ­ی درستی از عوامل مختلف بستگی دارد که ما در طلوع فیلم تمامی این چرخه­ ی تولیدی را تکمیل می­کنیم...