قیمت ساخت تیزرهای تبلیغاتی
27
نوامبر

تعرفه ساخت تیزرهای تبلیغاتی

قیمت ساخت تیزرهای تبلیغاتی در شرکت ها و موسسات تبلیغاتی بسیار مختلف و ناهماهنگ است. در همه ی جای این دنیا این موضوع مرسوم است و در هر کشوری هم تعرفه ها و تعرفه های پخش تیزرهای تبلیغاتی در بسترهای متفاوت گوناگون است. چون قصد ما صحبت کردن در مورد قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در ایران است، پس در مورد کشور خودمان این موضوع را مطرح می کنیم. در ایران با توجه به شرکت هایی که در زمینه ساخت تیزر تبلیغاتی فعالیت دارند.(معنی تیزر چیست؟) بعد از بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت تیزر ها، در انتهای مطلب هزینه ریالی و حدودی این نوع خدمات را ارائه خواهیم داد.

تماس جهت مشاوره رایگان و اطلاع دقیق از قیمت تیزر های تبلیغاتی: 8538 8896 – 021

عوامل تاثیر گذار بر تعرفه تیزر تبلیغاتی

تفاوت قیمت در شرکت های تبلیغاتی به عوامل زیادی بستگی دارد که چند مورد آن را بیان می کنیم:

1 – برند خود شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی

یک شرکت و یا یک موسسه ساخت تیزر به علت سابقه درخشان خود در ساخت تیزرهای تبلیغاتی و داشتن نمونه کارهای موفق و عالی قیمت هایش خیلی بالاتر است از شرکت های کوچک و تازه کار و عموما مشتریان و بیزنس ها اگر از لحاظ مالی زیاد مشکلی نداشته باشند برای هزینه کردن  در کارهای تبلیغاتی خود به سراغ این برندها و شرکت های تبلیغاتی بزرگ می روند.

2 – استفاده از گروه حرفه ای سینمایی و تخصصی ساخت تیزر تبلیغاتی

یکی دیگر از مواردی که در سفارش تیزر تبلیغاتی باعث اختلاف قیمت می شود نیروهای متخصص هستند. فرضا دستمزد کارگردان وگروهش که سابقه ی کارهای سینمایی و داستانی و تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای را دارند خیلی بالاتر است از گروه کارگردانی که تازه کار هستند و سابقه ی فعالیت ندارند. این موضوع در همه ی گروه ها ی تولید صدق می کنند مانند گروه فیلمبرداری، گروه صحنه، گروه گریم، گروه تولید، گروه تدارکات و…

این که گفته می شود گروه فیلمبرداری به علت این است که شاید برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی خیلی خوب نیازمند چند فیلمبردار حرفه ای و دستیار کارآزموده باشد. بعضی شرکت های کوچک و تازه کار شاید برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی فقط یک فیلمبردار با خود ببرند که آن هم زیاد تخصص و علم کافی را ندارد، به همین علت است که تفاوت قیمت زمین تا آسمان بین یک شرکت تبلیغاتی بزرگ و یک شرکت کوچک آماتور فرق دارد.

3 – استفاده از تجهیزات فیلمبرداری و لوازم صحنه

مورد دیگری که در قیمت های ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیر گذار است استفاده از دوربین های حرفه ای، لنزها، تجهیزات نوری و حرکتی، لوازم صحنه، ساخت دکور، لوازم گریم و…. می باشد. خب شرکت های بزرگ برای ساخت تیزر از هیچ چیزی به سادگی نمی گذرند. سعی می کنند بهترین دوربین های روز دنیا و لنزهای سینمایی را برای هر چه جذاب ترشدن و با کیفیت تر شدن تیزر استفاده کنند.

استفاده از تجهیزات نوری و حرکتی هم اهمیت زیادی دارد هر چه این تجهیزات به روز تر و با کیفیت تر باشند خروجی نهایی کار نیز صد در صد بهتر است. اما وقتی با یک دوربین فیلمبرداری ساده و تجهیزات حداقلی نور دست به ساخت تیزر تبلیغاتی زده می شود خروجی کار هم مشخص است چه می شود.(شما می توانید برای مشاهده نمونه کار تیزر تبلیغاتی ما روی این لینک کلیک کنید)

4 – تدوین، استفاده از جلوه های ویژه کامپیوتری و صداگذاری

بخش مهم دیگر در کیفیت تیزر تبلیغاتی کارهایی که تدوینگرها بر روی راش های فیلمبرداری انجام می دهند، هر چه تدوینگر مسلط تر و با تجربه تر نسبت به نرم افزارهای تدوین باشد و علم تدوین را بداند بهتر می تواند به کارگردان در به ثمر رساندن نتیجه کار کمک بکند. استفاده از جلوه های ویژه کامپیوتری به خصوص در سال های اخیر کمک زیادی به پیشرفت تیزرهای تبلیغاتی کرده است.

صدابرداری و صداگزاری تیزرهای تبلیغاتی هم فاکتور خیلی مهمی است که به سادگی نباید از آن گذشت و تیزری که توسط یک صداگذار حرفه ای صداگذاری شده باشد کیفیت بالایی دارد.

پیشنهاد میشود مقاله شرکت تبلیغاتی چیست؟ را مطالعه کنید.

قیمت تیزر تبلیغاتی

قیمت ساخت تیزر چه در تلویزیون، چه در فضای مجازی، چه در شبکه های اینترنتی با هم هیچ فرقی ندارد شما می توانید بهترین تیزر تبلیغاتی را از یک شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی بخواهید ولی پخشش را بخواهید در فضای مجازی داشته باشید یا تیزر خیلی بی کیفیتی را بخواهید از شبکه های تلویزیونی پخش کنید.اما تفاوتی که در قیمت ها است هزینه های پخش تیزر تبلیغاتی است.

به طور مثال شما اگر تیزر تبلیغاتی تان را بخواهید در شبکه های اصلی صدا و سیمای ایران در زمان های مهم و پربازدید برنامه ها پخش بروید باید مبالغ خیلی بالا و هنگفتی برای پخش بپردازید.

اما هزینه های پخش در شبکه های مجازی و اینترنتی کمتر است نسبت به هزینه های صدا و سیما. معمولا شرکت ها و برندهایی که می خواند تیزر تبلیغاتی شان از تلویزیون پخش بشود تیزرهای سطح ویژه و خیلی با کیفیتی را از شرکت ها می خواهند که برایشان بسازند به علت اینکه هزینه این تیزرها نسبت به هزینه های پخش بسیار کمتر است.برای اطلاع از هزینه ساخت کلیپ یک دقیقه ای کلیک کنید.

قیمت تیزر تبلیغاتی ارزان

قیمت های مختلفی توسط شرکت های بزرگ و کوچک برای تیزرهای اقتصادی پیشنهاد داده می شود که هر کدام بسته به تجهیزات و دوربین و عوامل قیمتگذاری شده است. قیمت ها مختلف است ولی اگر به صورت حدودی بخواهیم در زمینه قیمت تیزر تبلیغاتی ارزان توسط شرکت ها و موسسات ساخت تیزر تبلیغاتی صحبت کنیم قیمت ساخت تیزر ارزان بسته به سناریو از 5 میلیون تومان شروع می شود تا 50 میلیون تومان.

البته این قیمت ها مخصوص پلن های اقتصادی شرکت ها می باشد که عموما دوربین های ضعیف ترو تجهیزات خیلی رده پایین تری نسبت به تیزرهای حرفه ای تر استفاده می شود.