عکاسی تبلیغاتی

 

 

 

متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم *

 

عکاسی تبلیغاتی ابزاری است برای معرفی و فروش یک محصول با اهداف تبلیغاتی . امکان فعالیت در این نوع عکاسی بسیار گسترده است به طوریکه عکاسان سنتی و مدرن می توانند جایگاهی برای خود فراهم نمایند.

 

دیدگاه ما در عکاسی تبلیغاتی

از خط تولید گرفته تا طراحی و توزیع و هر چیزی که به محصول نهایی ارتباط دارد توسط عکس های تبلیغاتی ، جزئیات و احساسات آن به نمایش گذاشته می شود . به همین دلیل است که در اطلاع رسانی از یک کسب و کار ، عکس های تبلیغاتی نقش های کلیدی و موثری را ایفا می کنند. موسسه طلوع فیلم معتقد است که عکاسی تبلیغاتی باید با دانش و دید متفاوتی نسبت به سایر رشته های عکاسی دنبال شود که تکنیک و سبک های متنوعی در آن وجود دارد و استفاده از آن توسط عکاسی با تجربه در این زمینه میسر است .  در این نوع عکاسی فضای در نظر گرفته شده برای عکس تاثیر زیادی در پس زمینه تصویر دارد و به همین خاطر این موسسه برای تهیه سوژه های خوب ، فضای عکس را با دقت بالایی انتخاب مینماید. 

عکس های تبلیغاتی به صورت گسترده در روزنامه ها ، مجلات ، وب سایت ها ، بیلبوردها و … استفاده می شوند اما همه این تبلیغات زمانی تاثیرگذار هستند که توانایی ایده پردازی و خلاقیت عکاس ، تصویر خوبی از محصول ارائه داده و افراد متخصص با تسلط کامل بر نرم افزارهای گرافیکی ویرایش عکس را به درستی مدیریت نمایند . موسسه طلوع فیلم با استفاده از  عکاسان متخصص در این زمینه ، چهره نگاران ، طراحان و همچنین ایده پردازان قوی تلاش می کند با تولید تصاویری با طرح و کیفیت عالی نقش یک بازاریاب حرفه ای را برای کارفرمایان محترم ایفا کند. این موسسه در استودیوهایی با تجهیزات مناسب ، آتلیه عکاسی ، نورپردازی حرفه ای ، انواع فلش های حرفه ای در این عرصه و همچنین دیگر لوازم جانبی سفارشات تبلیغاتی شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .

 

عکاسی تبلیغاتی

نحوه نمایش محصولات با عکس تبلیغاتی

یکی از  هنرهای عکاسی تبلیغاتی این است که بتواند از یک محصول ساده ، شاهکاری خلق کند که به ساده ترین و کاملترین حالت ، مفهوم خود را در ذهن مشتری ثبت نماید . بوجود آوردن چنین افکاری در ذهن مخاطب مختص داشتن عکاس تبلیغاتی حرفه ای نیست زیرا نیازمند یک گروهی متشکل از روانشناس ، عکاس ، گرافیست و … می باشد . موسسه طلوع فیلم با یک تیم تبلیغاتی قوی در خدمت شماست، در ضمن این موسسه خدمات ساخت تیزر را نیز ارائه می دهد. 

عکاسان موسسه طلوع فیلم برای اینکه بتوانند جذابیت یک عکس تبلیغاتی را حفظ کنند عقاید و نظرات کارفرما را به دقت در ذهن خود آنالیز می کنند و با بررسی نقاط قوت و ضعف نظرات ارائه شده و آمیزش آن با تفکرات کارشناسی و نگاهی زیباشناسانه ، معنای خوب بودن یک عکس تبلیغاتی را به تصویر می کشند .

موسسه طلوع فیلم قبل از گرفتن هر گونه عکس تبلیغاتی مراحل زیر را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهد :

  • برنامه ریزی برای عکاسی و یک جلسه استراتژی با مشتری
  • آمیخته ای از کار حرفه ای و کارشناسی با نظرات و عقاید مشتری
  • درک درست از بکارگیری عکس با توجه به مکانی که قرار است در آن استفاده شود
  • واقع بینی همه جانبه قبل از تلاش برای انجام هر گونه پروژه
  • آماده سازی طرحی مناسب از عکس های تبلیغاتی و برنامه ریزی در خصوص جزئیات طرح مربوطه

 

مطلب ویژه:   عکاسی صنعتی

 

عکاسی تبلیغاتی

در نتیجه موسسه طلوع فیلم معتقد است که عکسهای موفق ، عکسهایی هستند که تفاوت فاحشی را در ذهن مخاطب ایجاد نمایند .

 

 

0 Comments

پیام بگذارید