عکاسی تبلیغاتی

 

 

متن زیر را در یک فایل صوتی برای شما آماده کرده ایم *

 

عکاسی تبلیغاتی ابزاری است برای معرفی و فروش یک محصول با اهداف تبلیغاتی . امکان فعالیت در این نوع عکاسی بسیار گسترده است به طوریکه عکاسان سنتی و مدرن می توانند جایگاهی برای خود فراهم نمایند .

 

دیدگاه ما در عکاسی تبلیغاتی

از خط تولید گرفته تا طراحی و توزیع و هر چیزی که به محصول نهایی ارتباط دارد توسط عکس های تبلیغاتی ، جزئیات و احساسات آن به نمایش گذاشته می شود . به همین دلیل است که در اطلاع رسانی از یک کسب و کار ، عکس های تبلیغاتی نقش های کلیدی و موثری را ایفا می کنند. موسسه طلوع فیلم معتقد است که عکاسی تبلیغاتی باید با دانش و دید متفاوتی نسبت به سایر رشته های عکاسی دنبال شود که تکنیک و سبک های متنوعی در آن وجود دارد و استفاده از آن توسط عکاسی با تجربه در این زمینه میسر است .  در این نوع عکاسی فضای در نظر گرفته شده برای عکس تاثیر زیادی در پس زمینه تصویر دارد و به همین خاطر این موسسه برای تهیه سوژه های خوب ، فضای عکس را با دقت بالایی انتخاب مینماید. 

عکس های تبلیغاتی به صورت گسترده در روزنامه ها ، مجلات ، وب سایت ها ، بیلبوردها و … استفاده می شوند اما همه این تبلیغات زمانی تاثیرگذار هستند که توانایی ایده پردازی و خلاقیت عکاس ، تصویر خوبی از محصول ارائه داده و افراد متخصص با تسلط کامل بر نرم افزارهای گرافیکی ویرایش عکس را به درستی مدیریت نمایند . موسسه طلوع فیلم با استفاده از  عکاسان متخصص در این زمینه ، چهره نگاران ، طراحان و همچنین ایده پردازان قوی تلاش می کند با تولید تصاویری با طرح و کیفیت عالی نقش یک بازاریاب حرفه ای را برای کارفرمایان محترم ایفا کند. این موسسه در استودیوهایی با تجهیزات مناسب ، آتلیه عکاسی ، نورپردازی حرفه ای ، انواع فلش های حرفه ای در این عرصه و همچنین دیگر لوازم جانبی سفارشات تبلیغاتی شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .

 

عکاسی تبلیغاتی

نحوه نمایش محصولات با عکس تبلیغاتی

یکی از  هنرهای عکاسی تبلیغاتی این است که بتواند از یک محصول ساده ، شاهکاری خلق کند که به ساده ترین و کاملترین حالت ، مفهوم خود را در ذهن مشتری ثبت نماید . بوجود آوردن چنین افکاری در ذهن مخاطب مختص داشتن عکاس تبلیغاتی حرفه ای نیست زیرا نیازمند یک گروهی متشکل از روانشناس ، عکاس ، گرافیست و … می باشد . موسسه طلوع فیلم با یک تیم تبلیغاتی قوی در خدمت شماست . 

عکاسان موسسه طلوع فیلم برای اینکه بتوانند جذابیت یک عکس تبلیغاتی را حفظ کنند عقاید و نظرات کارفرما را به دقت در ذهن خود آنالیز می کنند و با بررسی نقاط قوت و ضعف نظرات ارائه شده و آمیزش آن با تفکرات کارشناسی و نگاهی زیباشناسانه ، معنای خوب بودن یک عکس تبلیغاتی را به تصویر می کشند .

موسسه طلوع فیلم قبل از گرفتن هر گونه عکس تبلیغاتی مراحل زیر را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهد :

  • برنامه ریزی برای عکاسی و یک جلسه استراتژی با مشتری
  • آمیخته ای از کار حرفه ای و کارشناسی با نظرات و عقاید مشتری
  • درک درست از بکارگیری عکس با توجه به مکانی که قرار است در آن استفاده شود
  • واقع بینی همه جانبه قبل از تلاش برای انجام هر گونه پروژه
  • آماده سازی طرحی مناسب از عکس های تبلیغاتی و برنامه ریزی در خصوص جزئیات طرح مربوطه

 

مطلب ویژه:   عکاسی صنعتی

 

عکاسی تبلیغاتی

در نتیجه موسسه طلوع فیلم معتقد است که عکسهای موفق ، عکسهایی هستند که تفاوت فاحشی را در ذهن مخاطب ایجاد نمایند .